A Honor Roll
Ada: Morgan Dirmeyer
Allen East: Silas Gillespie, Aidrien Goble, Sydney Snider, Abigail Wireman
Auglaize County Educational: Nikita Camacho Harper, Madison Fletcher, Joshua Grover
Bath: Mya Amstutz, Gabriel Butler, Ava Clay, Faith Davenport, Richard Deppe, Gretchen Douglas,
Abigail Good, Andrew Hesser-Newell, Karlie Romaker, Kearra Wilkerson
Bluffton: Levi Augsburger
Columbus Grove: Conner Douglas, Mitchell Douglas, Luke Kaufman, Kendra Kraft, Hunter Kuhbander
Elida: Tyler Bilimek, Tyler Carter, Cameron Clementz, Vanessa Compton, Olivia Green, Haleigh Heising, Chattos Hines, Brayden Nunez, Cole Place, Dalton Swickrath, Michael Tucker
Homeschooled: James Brooks, Adam McConkey, Matthew Purdy
Liberty Christian: Madisson Campbell, Zillian Decker
Lima Central Catholic: MionChei Thomas
Lima Senior: Breanna Sneary, Khyonna Wright
Perry: Ti’Shaunna Brown, Joshua Crowder, Travis Nanchoff
Shawnee: Megan Baker, Jacob Clemens, Courtney Glick, Dominic Grimes, Madison Harrod, Anthony Hinojosa, Isaiah Johns, Ava Lockwood, Alexandra Mangini, Alivia McClendon, Katherine McMurry, Dynah Parnitzke, Ania Pearson, Austin Rosebeck, Zachary Ryle, Olivia Sias, Kayla Smith, Kylee Smith, Mason Stahl, Reese Taviano, Damian Williams, Dariane Wolff, Serenity Wright
Spencerville: Keaton Adkins, Malea Bowens, Hope Dicke, Cade Elling, Perla Franco, Kendall Lee, Nygeria Lloyd, Reed Miller, Bethany Monroe, Kaitlyn Roberts
Wapakoneta: Jorja Anderson, Olivia Barhorst, Ariana Brandt, Reagan Chontos, William Craft, Avery Dunlap, Skyler Fout, Dylan Kantner, Hannah Kirby, Amana Koeller, Autumn Lininger, Tabitha Price, Zachary Reser, Wyatt Ritchie, Kaylee Roeder, Dylan Saam, Alec Schlenker, Jacob Schreiner, Hunter Stombaugh, Kalen Zwiebel
Waynesfield-Goshen: Kaitlyn Twomey
WCLA: Cadence Hyde
A/B Honor Roll
Ada: Olivia Conley, Dylan Hartman, Alexander Millirans, Aaron Robson
Allen East: Sadie Armstrong, Blaine Belcher, Gabriel Cox, Samuel Hauenstein, Madeline Myers, Trinity Patterson, Bryan Rowe, Troy Wildermuth, Jordan Wilson, Gage Wireman, Kade Wireman
Bath: Annika Beachy, Drew Bodine, Caylee Bridges, Zachary Carlson, Riley Christensen, Lauren Cunningham, Wesley Dawes, Dillon Earl, Hayley Jones, Makaitlynn Jordan, Zachary Kennedy, Kaiden Mabry, Stone Mathews, Lucas Miller, Michael Miller, Abigail Morvay, Brooklyn Myers, Latia Peterson Nichols, Brady Peterson, Samuel Poe, Richard Ryane, Skyler Sherard, Karlie Simon, Chasity White
Bluffton: Hannah Ballinger, Anna Edwards, Elijah Evans, Micah Minnig, Rylee Setzer, Jacob Szabo
Columbus Grove: Dillon Bryan, Daedre Campbell, Madison Clymer, Brock Hoffman, Caitlynn Jay, Ryan Koenig, Cheyenne Prater, Avery Smith, Micaela Sproul
Elida: Luke Alexander, Avery Bowers, Taralyn Bowers, Paul Bowman, Alexis Burdette, Cameron Collins, Jessica Crates, Hunter Dickerson, Chase Dotson, Alexandra Edgington, Addison George, Imani Gilcrease, Jacob Hafer, Zarah Holbrook, Valerie Holdeman, Sirenity Hyter, Wyatt Klett, Charleigh Madaj, Morgan Mayer, Cory Patrick, Austin Ream, Savannah Rodriguez, LiVed Rudy, Brittany Scannell, Nevaeh Schiffhauer, Johnathon Schimpf, Samantha Sherrick, Morgan Stewart, Kynasia Townsend, Mason Triplehorn, Makenzi Wheeler
Hardin Northern: Zachary Kurtz, Vern Woodruff IV
Lima Central Catholic: Oluwanifemi Enis, Kaseyana Glenn, William Turner IV
Lima Senior: A’Miyah Collier, Jaylun Hayhurst
Pandora-Gilboa: Collin Webster
Perry: Isaiah Anderson, Andre Clavell, Shane Cummins, Ka’Niya Frazier, Johnny Jackson, Makenna Leach, Chloe Marshall, Brady Mulholland, Andrew Oberlin, Danaisha Patton, Zachary Slick, Rayeanne Turner, Melanie Velazquez-Caban, Adam Williams
Shawnee: Haley Anderson, Benjamin Barker, Cadin Best, Cameron Blakeman, Caden Blausey, Justin Brenneman, Victoria Clow, Carter Fay, Kaidin Finn, Seth Gallup, Cienna Gossard, Anaija Grant, Darren Hall, Kaitlyn Karcher, Tyler Lauck, Nicholas LesCallett, Matayah McGinnis, Miah Mekolites, Joshua-Paul Myers, Alexis Norton, Landon Parent, Vanessa Paysen, Ta’Miah Sanders, Aden Schimpf, Jack Shivley, Leyton Sidener, Christopher Snider, Falon Spencer, Mallory Stevick, Tatelynn Terhark, Aiden Vailes
Spencerville: Emilee Abel, Jaren Binkley, Marxen Bolinger, Jack Cox, Tanner Heckert, Malachai Hughes, Caden Johnston, Jesse King, Tyler Koenig, Hunter Lee, Wesley Mack, Rylan Miller, Nicholas Prichard, Carson Roberts, Reyce Robey, Kaiden Schoen, Kira Sharp, Dylan Smith, Elijah Suever, Lauren VanSchoyck, Kelsie Walker
Temple Christian: Kristen Najmulski
Upper Scioto Valley: Emily Roberts
Wapakoneta: Audrey Bowersock, Nathanial Buell, Ainsley Bump, Destiny Jo Comer, Liberty Dickerhoof, Zoey Green, Aaliyah Harmon, Zachary Hinkle, Emily Jolly, Jenna Kohler, Luke Kohler, Samantha Latham, Michael Lee, Alyssa Maxson, Connor Meckstroth, Corbin Mitchell, Josephine Muller, Timothy Parsons,
Rebecca Poynter, Damien Schellenberg, Lane Skaggs, Ashton Spicer, Abby Stauffer, Devon Steinke, Logan Tilton, Chase Walters, Brittany Wooten, Sophie Wurst, Vanessa Young
Waynesfield-Goshen: Rachael Blanchfield, Hunter Craig, Jayde Newport, Logan Webb
WCLA: Cloey Ehrnsberger