A Honor Roll
Ada: Rowan West
Allen East: Cole Barton, Miah Binkley, George Dyer, Kiara Focht, Ashley Hawk
ACE Academy: Parker Guth, Gavin Vaughn
Bath: Ehli Adkins, Michael Ball, Mason Brown, Shelli Ebbeskotte, Olivia Foster, Erica Gilica, Hayden Jenner, Jade Jesco, Madeline Kelley, Payton King, Kendra Luma, Espn Mikesell, Cody Miller, Lillian Moyler,
Madison Sherard, Mackenzie Sirks, Gabbriella Taylor, Katie Turner
Bluffton: Hailey Ballinger, Halie Bretz, Adalie Hanefeld, Haley Lamb, Jadyn Nulton, Matthew Piehl
Botkins: Andrew Dunifon
Columbus Grove: Hannah Betts, Levi Bryan, Conner Douglas, Raegan Doyle, Hailee Dunlap, Brady Fuerst, Emily Grigsby, Hallie Hermiller, Logan Karhoff, Evan Koenig, Claire Oatman, Logan Sanchez
Elida: Sarah Adams, Janah Barnett, Zariyah Harris, Kelis Horrison, Chloe Jenner, Evan Kesler, Jacob Kesler, Tanner Layman, Aiden Musil, Jordyn Roberts, Tyler Siefker, Seth Skinner, Micari Watson, Alysabeth Yagerman
Hardin Northern: Brandon Baker, Paeghton Cook
Homeschooled: Ella Beelman, Levi Burkholder, Eli Butterfield, Xavier Dawes, Aidyn Dye, Sophie Faddis,
Lydia McConkey, Aiden Pohlman, Kassidee Reynolds, Dalton Woodruff
Kalida: Lane Rellinger
Ohio Virtual Academy: Hannah Sims
Perry: Xzavier Briggs, Patricia Dean, Andrea Houston, Analiyah Rigdon-Fuentes
Shawnee: Chloie Bennett, Kaley Cotrell, Skyler Dove, Martin Guetersloh, Wyatt Mallett, Brandy Neu,
Alexis Rowe, Tyla Stiggers, Cole Sunderland, James Werst, Annabell Winegardner
Spencerville: Caleb Atkins, Ryan Bowsher, Patrick Burg, Jason Dues, Cade Farley, Lily Frye, Colin Kingery, Wylex Lloyd, Dylan Mertz, Brady Richardson, Ashdon Simindinger
TRECA Digital Academy: Corbin Johns
Wapakoneta: Michael Bronson, Brynna Chaney, Spencer Dodds, Hunter Dulebohn, Madison Fisher,
Leianna Hatfield, Asher Henderson, Riley Hibbard, Preston Hinkle, Jace Knous, Gabriel Long,
Jaime Martinez-Berrios, Molly McDermitt, Kylea Mosher, Danica Norman, Joelvy Perez, Alayna Place,
Alyssa Selby, Connor Shroyer, Madilyn Steinke, Zachary Steinke, Jared Zwiebel
Waynesfield-Goshen: Gage Steinke
A/B Honor Roll
Ada: Aedyn Beckwith, Ashley Hevlin, Colton Long, Drew Long
Allen East: Garrett Bolender, Emily Calvert, Kylee Carter, Allie Chiles, Devin Hoel, Logan Huck,
Austin Hutchinson, Allyssa Kimmet, Jace Martin, Sydney Munro, Parker Niese, Brogan Paxson,
Nevaeh Peachey, Jacob Pinks, Jorden Scott, Abigail Spencer, Grace Studer, Sophia Webb
Bath: Everett Bensman, Caleb Boedicker, Payton Branim, Mitchell Campbell, Savannah Dunifon, Blake Fisher, Linzee Hadding, William Harrod, Lindsey Hilgert, Aidan Howard, Ava Kaylor, Andrew Link, Brookelyn Nicely, Shyanna Sealscott, Kelsey Shafer, Aubree Shaffer, Seth Taylor, Skyler Thomas, Zavier Tickle, Evan Welk,
S’ean Young
Bluffton: Gavin Butler, Wyatt Dailey, Megan Gunnett, Leeya Manlove, Nathaniel Rayle, Kandler Short
Columbus Grove: Gabriella Bogart, Macey Dunlap, Austin Gillette, Kaidan Martin, Jamesen Rader, Brody Roof, Trey Sigler, Bunyakorn Thompson. Abigail Treadway, Shelby Williams
Elida: Madison Boothby, Kayden Chandler, Alexis Davis, Chaeli Drake, Shania Echols, Olivia Engle,
Gwennyth Gatchel, Kiria Genao Roldan, Preston Henderson, Malania Hershey, Slayer Holycross, Aysha Johnson, Skyler Kirk, Beau Kohli, Joel Martinez, Samuel Mattox, Tyler McLaughlin, Landen McOwen, Joseph Meek, Kadin Miller, Bentley Mooney, Kolin Murphy, Dalton Poling, Brayden Roberts, Oliveah Sanders, Skyler Savage, Cheyanne Scott, Zhylah Secession, Chloe Sherrick, Samantha Sherrick, Maddison Swanger, Madison Triplehorn, Nevaeh Van Wagner, Lydia Webb, Paige Wickard, Gage Wita
Hardin Northern: Dylan Bacon, Robert Bame, Kruz Curtis, Caleb Emerine, Branson Grindell, Kiersten Horn, Kaylee McCoy, Michael Pizzuti, Samantha Rader Feller, Savana Waller
Lima Central Catholic: Cosimo Di Tolla
Lima Senior: Kaylee May
Ohio Virtual Academy: Donaven Yager
Perry: La’Nae Brown, Alexia James, Caitlyn Jenkins, Te’Kaijah Knight, Blaici Lee, Ethan Lindon,
Connor Mays, Andrew Nanchoff, Ellen Smith, Marionna Waters, Johann Wilson
Shawnee: Tristian Anderson-Lamb, Brodie Barbian, Mackenzie Barrett, Eric Bockey, Emma Bowsher,
Noah Bowsher, Kayne Brown, Gabriel Burke, Timothy Clow, Tyler Craig, Giovanni Cumella, Nicholas Davis, Kiah Dodson, Quinten Doseck-Waters, Andrew Eisele, David Fogle, Michael Garlock, Joseph Gearing, Alexander Goldsberry, Grace Gould, Keeven Green, Isabella Hale, Sara Harris, Jaeden Harrison,
Heather Hartzog, Gabriel Hile, Aaron Hull, Rayven James, Gabriel Jamison, Aaron Lea, Dremon Macklin, Madison McClure, Ezra Miller, Jonah Myers, Drew Neidemire, Samara Penager, Ryann Pitts, Kylee Reed, Indeliza Reinicke, Matthew Seals, Talin Stewart, Kaleigh Thomas, Mariyah Williams, Jacob Yoder
Spencerville: David Back, Bryan Bolinger, Lillian Bowersock, Cale Bruns, Austin Gambill, Analese Hannah, Trey Hunter, Maddox Jurek, Eric Macklin, Elan Martinez, Kayli Meyer, Ryder Robey, Nadia Rowe,
Melissa Settlemire, Steven Smith, Erica Sprague, Gage Stout, Zane Stout, Mackenzie Vasquez
A/B Honor Roll Continued…
A/B Honor Roll Continued:
Wapakoneta: Aiden Bellman, Austin Brown, Madison Brown, Trinity Bunger, Jadon Carnes, Jenna Clementz, Angel Coca, Caleb Cole, Tre Cooper, Dylan Copeland, Michael Davis, Chelsea Eley, Arabella George,
Olivia Goliver, Logan Hook, Chase Hower, Avery Hutt, Aiden Kantner, Adyson Krouse, Webb Lininger,
Jonas Manbeck, Layla Muston, Mason Raines, Jayden Rampulla, Joscelyn Richardson, Tate Schleter,
Nautika Seigel, Bo Spencer, Annabelle Steelman, Benjamin Tabler, Dawson Ware, Kaden Ware,
McKinsey Werling, Ayden Wessel, Nathalie Wietholter, William Wietholter, Tayla Winemiller
Waynesfield-Goshen: Wyatt Hardin, Kylee McGinnis, Baily Waitman
WCLA: Cloie Orick
ONLY ON LIMAOHIO.COM
See more area honor rolls at LimaOhio.com/tag/honors.