Lima Ohio area boys basketball schedules


(Times are approximate and dates subject to change)

PPD = postponed

Ada

Dec. 4 Ada at Bath 7:30 PM

Dec. 5 Ottoville at Ada 7:30 PM

Dec. 11 Bluffton at Ada 7:30 PM

Dec. 12 Ada at Perry 7:30 PM

Dec. 18 Ada at Allen East 7:30 PM

Dec. 19 Cory-Rawson at Ada 7:30 PM

Dec. 29 Ada at Border Battle at Allen East TBA

Dec. 30 Ada at Border Battle at Allen East TBA

Jan. 2 Ada at New Knoxville 7:30 PM

Jan. 8 Delphos Jefferson at Ada 7:30 PM

Jan. 12 Upper Scioto Valley at Ada 7:30 PM

Jan. 16 Ada at Hardin Northern 7:30 PM

Jan. 19 Ada at Arlington 7:30 PM

Jan. 22 Ada at Crestview 7:30 PM

Jan. 23 Kenton at Ada 7:30 PM

Jan. 29 Ada at Paulding 7:30 PM

Feb. 5 Spencerville at Ada 7:30 PM

Feb. 12 Ada at Lincolnview 7:30 PM

Feb. 13 Temple Christian at Ada 7:30 PM

Feb. 19 Ada at Columbus Grove 7:30 PM

Allen East

Dec. 4 Allen East at New Knoxville 7:30 PM

Dec. 5 Allen East at Waynesfield-Goshen 7:30 PM

Dec. 11 Allen East at Delphos Jefferson 7:30 PM

Dec. 18 Ada at Allen East 7:30 PM

Dec. 19 Allen East at Ridgemont 6:30 PM

Dec. 22 North Baltimore 7:30 PM

Dec. 29 Border Battle at Allen East TBA

Dec. 30 Border Battle at Allen East TBA

Jan. 2 Temple Christian at Allen East 7:30 PM

Jan. 8 Allen East at Crestview 7:30 PM

Jan. 9 Arcadia at Allen East 7:30 PM

Jan. 15 Paulding at Allen East 7:30 PM

Jan. 22 Allen East at Lincolnview 7:30 PM

Jan. 23 Allen East at Hardin Northern 7:30 PM

Jan. 29 Spencerville at Allen East 7:30 PM

Jan. 30 Allen East at Cory-Rawson 7:30 PM

Feb. 5 Bluffton at Allen East 7:30 PM

Feb. 12 Allen East at Columbus Grove 7:30 PM

Feb. 19 Perry at Allen East 7:30 PM

Feb. 20 Upper Scioto Valley at Allen East 7:30 PM

Bath

Dec. 4 Ada at Bath 7:30 PM

Dec. 8 Bath at Lima Central Catholic 7:30 PM

Dec. 11 Bath at Kenton 7:30 PM

Dec. 18 Elida at Bath 7:30 PM

Dec. 19 Liberty-Benton at Bath 6 PM

Jan. 2 Bath at St. Henry 7:30 PM

Jan. 8 Bath at Ottawa-Glandorf 7:30 PM

Jan. 9 Bath at Spencerville 6:30 PM

Jan. 15 Celina at Bath 7:30 PM

Jan. 16 Botkins at Bath 7:30 PM

Jan. 19 Bath at Columbus Grove 7:30 PM

Jan. 22 Bath at Defiance 7:30 PM

Jan. 26 Bath at Perry 7:30 PM

Jan. 29 Wapakoneta at Bath 7:30 PM

Jan. 30 Bryan at Bath 6 PM

Feb. 5 Bath at St. Marys 7:30 PM

Feb. 6 New Knoxville at Bath 7:30 PM

Feb. 9 Delphos St. John’s at Bath 7:30 PM

Feb. 12 Bath at Van Wert 7:30 PM

Feb. 19 Bath at Shawnee 7:30 PM

Bluffton

Dec. 5 Liberty-Benton at Bluffton 6:30 PM

Dec. 11 Bluffton at Ada 7:30 PM

Dec. 12 McComb at Bluffton 7:30 PM

Dec. 18 Crestview at Bluffton 7:30 PM

Dec. 29 Bluffton at McDonald’s Holiday Tournament TBA

Dec. 30 Bluffton at McDonald’s Holiday Tournament TBD

Jan. 2 Bluffton at Ottawa-Glandorf 7:30 PM

Jan. 5 Bluffton at Wapakoneta 7:30 PM

Jan. 8 Bluffton at Paulding 7:30 PM

Jan. 9 Ft. Jennings at Bluffton 7:30 PM

Jan. 15 Lincolnview at Bluffton 7:30 PM

Jan. 16 Maumee Valley Country Day at Bluffton 7:30 PM

Jan. 22 Bluffton at Spencerville 7:30 PM

Jan. 29 Columbus Grove at Bluffton 7:30 PM

Jan. 30 Bluffton at Pandora-Gilboa 7:30 PM

Feb. 5 Bluffton at Allen East 7:30 PM

Feb. 6 Riverdale at Bluffton 7:30 PM

Feb. 9 Bluffton at Elida 7:30 PM

Fbe. 13 Kenton at Bluffton 7:30 PM

Feb. 16 Bluffton at Van Buren 7:30 PM

Feb. 19 Delphos Jefferson at Bluffton 7:30 PM

Celina

Dec. 4 Celina at New Bremen 7:30 PM

Dec. 5 Celina at Bowsher 1:30 PM

Dec. 12 Marion Local at Celina 7:30 PM

Dec. 18 Kenton at Celina 7:30 PM

Dec. 28 Asset Allocation Associates Holiday Classic at Coldwater TBA

Dec. 30 Celina at Asset Allocation Associates Holiday at Coldwater TBA

Jan. 2 Bryan at Celina 7:30 PM

Jan. 8 Elida at Celina 7:30 PM

Jan. 9 Celina at Coldwater 6 PM

Jan. 15 Celina at Bath 7:30 PM

Jan. 22 Ottawa-Glandorf at Celina 7:30 PM

Jan. 23 Celina at Crestview 7:30 PM

Jan. 29 Defiance at Celina 7:30 PM

Jan. 30 St. Henry at Celina 7:30 PM

Feb. 5 Celina at Wapakoneta 7:30 PM

Feb. 6 Celina at Bellefontaine 7:30 PM

Feb. 12 St. Marys at Celina 7:30 PM

Feb. 13 Celina at Lima Central Catholic 7:30 PM

Feb. 19 Celina at Van Wert 7:30 PM

Feb. 20 Toledo Central Catholic at Celina 5:30 PM

Coldwater

Dec. 4 Kenton at Coldwater 7:30 PM

Dec. 5 Coldwater at Jackson Center 7:30 PM

Dec. 11 Coldwater at New Knoxville 7:30 PM

Dec. 12 Coldwater at Elida 7:30 PM

Dec. 18 Marion Local at Coldwater 7:00 PM

Dec. 19 Coldwater at Ayersville 7:30 PM

Dec. 22 Coldwater at Shawnee 7:30 PM

Dec. 28 Asset Allocation Associates Holiday Classic at Coldwater TBA

Dec. 30 Asset Allocation Associates Holiday Classic at Coldwater TBD

Jan. 8 Coldwater at St. Henry 7:30 PM

Jan. 9 Celina at Coldwater 7:30 PM

Jan. 15 New Bremen at Coldwater 7:30 PM

Jan. 16 St. Marys at Coldwater 7:30 PM

Jan. 22 Versailles at Coldwater 7:30 PM

Jan. 23 Van Wert at Coldwater 7:30 PM

Jan. 29 Coldwater at Fort Recovery 7:30 PM

Jan. 30 Coldwater at Upper Scioto Valley 7:30 PM

Feb. 5 Parkway at Coldwater 7:30 PM

Feb. 6 Lincolnview at Coldwater 7:30 PM

Feb. 12 Minster at Coldwater 7:30 PM

Feb. 13 Wapakoneta at Coldwater 7:30 PM

Feb. 19 Coldwater at Delphos St. John’s 7:30 PM

Columbus Grove

Dec. 4 Ottoville at Columbus Grove 7:30 PM

Dec. 11 Columbus Grove at Crestview 7:30 PM

Dec. 12 Columbus Grove at Arlington 6:30 PM

Dec. 18 Paulding at Columbus Grove 7:30 PM

Dec. 19 Columbus Grove at Patrick Henry 7:30 PM

Dec. 28 Van Wert at Columbus Grove 7:30 PM

Jan. 2 Ft. Jennings at Columbus Grove 7:30 PM

Jan. 8 Columbus Grove at Lincolnview 7:30 PM

Jan. 9 Columbus Grove at Leipsic 7:30 PM

Jan. 15 Spencerville at Columbus Grove 7:30 PM

Jan. 16 Kalida at Columbus Grove 7:30 PM

Jan. 19 Bath at Columbus Grove 7:30 PM

Jan. 29 Columbus Grove at Bluffton 7:30 PM

Jan. 30 Columbus Grove at Continental 7:30 PM

Feb. 2 Columbus Grove at Pandora-Gilboa 7:30 PM

Feb. 5 Columbus Grove at Delphos Jefferson 7:30 PM

Feb. 6 Jackson Center at Columbus Grove 7:30 PM

Feb. 12 Allen East at Columbus Grove 7:30 PM

Feb. 13 Miller City at Columbus Grove 7:30 PM

Feb. 19 Ada at Columbus Grove 7:30 PM

Continental

Dec. 4 Hicksville at Continental 7:30 PM

Dec. 5 Continental at Lincolnview 7:30 PM

Dec. 11 Continental at Fairview 7:30 PM

Dec. 12 Continental at Antwerp 7:30 PM

Dec. 15 Delphos St. John’s at Continental 7:30 PM

Dec. 17 Patrick Henry at Continental 7:30 PM

Dec. 29 Continental at Bluffton McDonald’s Holiday Tournament TBA

Dec. 30 Continental at Bluffton McDonald’s Holiday Tournament TBD

Jan. 2 Continental at Leipsic 7:30 PM

Jan. 8 Miller City at Continental 7:30 PM

Jan. 9 Continental at Ayersville 7:30 PM

Jan. 15 Continental at Ft. Jennings 7:30 PM

Jan. 22 Montpelier at Continental 7:30 PM

Jan. 23 Continental at North Central 7:30 PM

Jan. 26 Wayne Trace at Continental 7:30 PM

Jan. 30 Columbus Grove at Continental 7:30 PM

Feb. 5 Continental at Ottoville 7:00 PM

Feb. 12 Kalida at Continental 7:30 PM

Feb. 13 Continental at Holgate 7:30 PM

Feb. 18 Pandora-Gilboa at Continental 7:30 PM

Cory-Rawson

Dec. 1 Perry at Cory-Rawson 7:30 PM

Dec. 4 Arlington at Cory-Rawson 7:30 PM

Dec. 11 McComb at Cory-Rawson 7:30 PM

Dec. 12 Temple Christian at Cory-Rawson 6:30 PM

Dec. 18 Cory-Rawson at Van Buren 7:30 PM

Dec. 19 Cory-Rawson at Ada 7:30 PM

Dec. 29 at Bluffton McDonald’s Holiday Tournament

Dec. 30 at Bluffton McDonald’s Holiday Tournament

Jan. 4 Monclova Christian at Cory-Rawson 7:30 PM

Jan. 8 Leipsic at Cory-Rawson 7:30 PM

Jan. 15 Cory-Rawson at North Baltimore 7:30 PM

Jan. 22 Cory-Rawson at Riverdale 7:30 PM

Jan. 23 Cory-Rawson at Waynesfield-Goshen 7:30 PM

Jan. 29 Arcadia at Cory-Rawson 7:30 PM

Jan. 30 Allen East at Cory-Rawson 7:30 PM

Feb. 5 Cory-Rawson at Pandora-Gilboa 7:30 PM

Feb. 6 Upper Scioto Valley at Cory-Rawson 7:30 PM

Feb. 12 Vanlue at Cory-Rawson 7:30 PM

Feb. 13 Cory-Rawson at Hardin Northern 7:30 PM

Feb. 16 Cory-Rawson at Ridgemont 7:30 PM

Feb. 19 Cory-Rawson at Liberty-Benton 7:30 PM

Crestview

Dec. 4 Crestview at Lima Central Catholic 7:30 PM

Dec. 5 Crestview at Parkway 7:30 PM

Dec. 11 Columbus Grove at Crestview 7:30 PM

Dec. 12 Fort Recovery at Crestview 7:30 PM

Dec. 15 Ft. Jennings at Crestview 7:30 PM

Dec. 18 Crestview at Bluffton 7:30 PM

Dec. 23 Crestview at Delphos St. John’s 7:30 PM

Dec. 29 Kalida at Crestview 7:30 PM

Jan. 2 Tinora at Crestview 7:30 PM

Jan. 8 Allen East at Crestview 7:30 PM

Jan. 9 Crestview at Arlington 7:30 PM

Jan. 15 Crestview at Delphos Jefferson 7:30 PM

Jan. 17 at MLK Classic at Fort Loramie 7:30 PM

Jan. 22 Ada at Crestview 7:30 PM

Jan. 23 Celina at Crestview 7:30 PM

Jan. 30 Hicksville at Crestview 7:30 PM

Feb. 5 Lincolnview at Crestview 7:30 PM

Feb. 6 Crestview at Wayne Trace 7:30 PM

Feb. 12 Crestview at Paulding 7:30 PM

Feb. 13 Crestview at Van Wert 7:30 PM

Feb. 19 Crestview at Spencerville 7:30 PM

Delphos Jefferson

Dec. 5 Delphos Jefferson at Perry 7:30 PM

Dec. 11 Allen East at Delphos Jefferson 7:30 PM

Dec. 12 Pandora-Gilboa at Delphos Jefferson 7:30 PM

Dec. 15 Delphos Jefferson at Ottoville 7:30 PM

Dec. 18 Waynesfield-Goshen at Delphos Jefferson 7:30 PM

Dec. 19 Delphos Jefferson at Antwerp 7:30 PM

Dec. 28 Delphos Jefferson at Fort Recovery 7:30 PM

Jan. 2 Kenton at Delphos Jefferson 7:30 PM

Jan. 8 Delphos Jefferson at Ada 7:30 PM

Jan. 9 Wayne Trace at Delphos Jefferson 7:30 PM

Jan. 12 Delphos Jefferson at Fairview 7:30 PM

Jan. 15 Crestview at Delphos Jefferson 7:30 PM

Jan. 22 Delphos Jefferson at Paulding 7:30 PM

Jan. 23 Delphos Jefferson at Ayersville 7:30 PM

Jan. 29 Lincolnview at Delphos Jefferson 7:30 PM

Feb. 2 Ft. Jennings at Delphos Jefferson 7:30 PM

Feb. 5 Columbus Grove at Delphos Jefferson 7:30 PM

Feb. 9 Lima Central Catholic at Delphos Jefferson 7:30 PM

Feb. 12 Delphos Jefferson at Spencerville 7:30 PM

Feb. 13 Elida at Delphos Jefferson 7:30 PM

Feb. 19 Delphos Jefferson at Bluffton 7:30 PM

Delphos St. John’s

Dec. 4 Kalida at Delphos St. John’s 7:30 PM

Dec. 5 Delphos St. John’s at Elida 7:30 PM

Dec. 11 Fort Recovery at Delphos St. John’s 7:30 PM

Dec. 15 Delphos St. John’s at Continental 7:30 PM

Dec. 18 Delphos St. John’s at Minster 7:30 PM

Dec. 23 Crestview at Delphos St. John’s 7:30 PM

Dec. 29 Troy Christian at Delphos St. John’s 7:30 PM

Jan. 3 Lima Central Catholic at Delphos St. John’s 2:30 PM

Jan. 8 New Bremen at Delphos St. John’s 7:30 PM

Jan. 9 Shawnee at Delphos St. John’s 7:30 PM

Jan. 15 Delphos St. John’s at Parkway 7:30 PM

Jan. 16 Delphos St. John’s at Upper Scioto Valley 7:30 PM

Jan. 22 Delphos St. John’s at New Knoxville 7:30 PM

Jan. 23 Spencerville at Delphos St. John’s 7:30 PM

Jan. 29 Marion Local at Delphos St. John’s 7:30 PM

Jan. 30 Delphos St. John’s at Lincolnview 7:30 PM

Feb. 2 Delphos St. John’s at Van Wert 7:30 PM

Feb. 5 Versailles at Delphos St. John’s 7:30 PM

Feb. 9 Delphos St. John’s at Bath 7:30 PM

Feb. 12 Delphos St. John’s at St. Henry 7:30 PM

Feb. 19 Coldwater at Delphos St. John’s 7:30 PM

Elida

Dec. 4 Elida at Spencerville 7:30 PM

Dec. 5 Delphos St. John’s at Elida 7:30 PM

Dec. 11 Ottawa-Glandorf at Elida 7:30 PM

Dec. 12 Coldwater at Elida 7:30 PM

Dec. 18 Elida at Bath 7:30 PM

Dec. 19 Elida at Van Buren 7:30 PM

Dec. 23 Perry at Elida 7:30 PM

Jan. 2 Lima Senior at Elida 7:30 PM

Jan. 8 Elida at Celina 7:30 PM

Jan. 15 Defiance at Elida 7:30 PM

Jan. 16 Elida at Lima Central Catholic 7:30 PM

Jan. 22 Elida at Wapakoneta 7:30 PM

Jan. 29 Elida at St. Marys 7:30 PM

Feb. 5 Van Wert at Elida 7:30 PM

Feb. 6 Findlay at Elida 7:30 PM

Feb. 9 Bluffton at Elida 7:30 PM

Feb. 13 Elida at Delphos Jefferson 7:30 PM

Feb. 19 Kenton at Elida 7:30 PM

Dec. 29 ppd. Elida at Toledo Central Catholic 7:30 PM

Fort Jennings

Dec. 4 Fort Jennings at Antwerp 7:30 PM

Dec. 5 Spencerville at Fort Jennings 7:30 PM

Dec. 11 Ottoville at Fort Jennings 7:30 PM

Dec. 12 Fort Jennings at Ayersville 7:30 PM

Dec. 15 Fort Jennings at Crestview 7:30 PM

Dec. 19 Lincolnview at Fort Jennings 7:30 PM

Dec. 22 Temple Christian at Fort Jennings 7:30 PM

Jan. 2 Fort Jennings at Columbus Grove 7:30 PM

Jan. 8 Kalida at Fort Jennings 7:30 PM

Jan. 9 Fort Jennings at Bluffton 7:30 PM

Jan. 15 Continental at Fort Jennings 7:30 PM

Jan. 16 Fort Jennings at Wayne Trace 7:30 PM

Jan. 22 Fort Jennings at Ottoville 7:30 PM

Jan. 23 Fort Jennings at New Knoxville 7:30 PM

Jan. 29 Fort Jennings at Miller City 7:30 PM

Jan. 30 Holgate at Fort Jennings 7:30 PM

Feb. 2 Fort Jennings at Delphos Jefferson 7:30 PM

Feb. 6 New Bremen at Fort Jennings 7:30 PM

Feb. 13 Fort Jennings at Pandora-Gilboa 7:30 PM

Feb. 19 Leipsic at Fort Jennings 7:30 PM

Fort Recovery

Dec. 4 Fort Recovery at Monroe Central 7:30 PM

Dec. 11 Fort Recovery at Delphos St. John’s 7:30 PM

Dec. 12 Fort Recovery at Crestview 7:30 PM

Dec. 18 Parkway at Fort Recovery 7:30 PM

Dec. 19 Ansonia at Fort Recovery 7:30 PM

Dec. 22 Tri-Village at Fort Recovery 7:30 PM

Dec. 28 Delphos Jefferson at Fort Recovery 7:30 PM

Jan. 2 Fort Recovery at Lincolnview 7:30 PM

Jan. 8 Fort Recovery at New Knoxville 7:30 PM

Jan. 9 Fort Recovery at Botkins 7:30 PM

Jan. 15 Marion Local at Fort Recovery 7:30 PM

Jan. 16 Fort Recovery at Wapakoneta 7:30 PM

Jan. 22 Fort Recovery at St. Henry 7:30 PM

Jan. 23 Fort Recovery at Fort Loramie 7:30 PM

Jan. 29 Coldwater at Fort Recovery 7:30 PM

Jan. 30 Mississinawa Valley at Fort Recovery 7:30 PM

Feb. 5 Minster at Fort Recovery 7:30 PM

Feb. 6 Ridgemont at Fort Recovery 7:30 PM

Feb. 12 Fort Recovery at Versailles 7:30 PM

Feb. 13 South Adams at Fort Recovery 7:30 PM

Feb. 19 New Bremen at Fort Recovery 7:30 PM

Hardin Northern

Nov. 30 Calvary Christian at Hardin Northern 7:30 PM

Dec. 4 Upper Scioto Valley at Hardin Northern 7:30 PM

Dec. 5 Arcadia at Hardin Northern 7:30 PM

Dec. 11 Temple Christian at Hardin Northern 7:30 PM

Dec. 12 Hardin Northern at North Baltimore 7:30 PM

Dec. 18 Hardin Northern at Ridgemont 7:30 PM

Dec. 19 Monroeville at Hardin Northern 7:30 PM

Dec. 26 Hardin Northern at Leipsic 7:30 PM

Dec. 30 Hardin Northern at Vanlue 7:30 PM

Jan. 2 Hardin Northern at Riverdale 6:30 PM

Jan. 6 Hardin Northern at McComb 6:30 PM

Jan. 8 Lehman Catholic at Hardin Northern 7:30 PM

Jan. 9 Hardin Northern at Van Buren 7:30 PM

Jan. 15 Hardin Northern at Perry 7:30 PM

Jan. 16 Ada at Hardin Northern 7:30 PM

Jan. 22 Temple Christian at Hardin Northern 7:30 PM

Jan. 23 Allen East at Hardin Northern 7:30 PM

Jan. 29 Hardin Northern at Waynesfield-Goshen 7:30 PM

Jan. 30 Hardin Northern at Arlington 6:30 PM

Feb. 5 Elgin at Hardin Northern 7:30 PM

Feb. 12 Hardin Northern at Riverside 7:30 PM

Feb. 13 Cory-Rawson at Hardin Northern 7:30 PM

Kalida

Dec. 4 Kalida at Delphos St. John’s 7:30 PM

Dec. 8 Pandora-Gilboa at Kalida 7:30 PM

Dec. 11 Kalida at Holgate 7:30 PM

Dec. 12 Kalida at Van Wert 6:30 PM

Dec. 18 Lima Central Catholic at Kalida 7:30 PM

Dec. 19 Spencerville at Kalida 7:30 PM

Dec. 23 Kalida at Lincolnview 7:30 PM

Dec. 26 Archbold at Kalida 6 PM

Dec. 29 Kalida at Crestview 7:30 PM

Jan. 8 Kalida at Fort Jennings 7:30 PM

Jan. 9 Kalida at Tinora 7:30 PM

Jan. 16 Kalida at Columbus Grove 7:30 PM

Jan. 19 Kalida at New Bremen 7:30 PM

Jan. 23 Leipsic at Kalida 7:30 PM

Jan. 29 Ottoville at Kalida 7:30 PM

Jan. 30 Wayne Trace at Kalida 7:30 PM

Feb. 5 Miller City at Kalida 7:30 PM

Feb. 6 Wapakoneta at Kalida 7:30 PM

Feb. 12 Kalida at Continental 7:30 PM

Feb. 13 Van Buren at Kalida 7:30 PM

Feb. 19 Kalida at Ayersville 7:30 PM

Kenton

Dec. 4 Kenton at Coldwater 7:30 PM

Dec. 5 Marion Harding at Kenton 7:30 PM

Dec. 8 Benjamin Logan at Kenton 7:30 PM

Dec. 11 Bath at Kenton 7:30 PM

Dec. 12 Riverdale at Kenton 7:30 PM

Dec. 18 Kenton at Celina 7:30 PM

Dec. 19 Upper Scioto Valley at Kenton 7:30 PM

Dec. 29 Ontario at Kenton 7:30 PM

Jan. 2 Kenton at Delphos Jefferson 7:30 PM

Jan. 8 Defiance at Kenton 7:30 PM

Jan. 9 Kenton at Liberty-Benton 6:30 PM

Jan. 15 Kenton at Wapakoneta 7:30 PM

Jan. 22 St. Marys at Kenton 7:30 PM

Jan. 23 Kenton at Ada 7:30 PM

Jan. 29 Kenton at Van Wert 7:30 PM

Jan. 30 Cardinal Stritch Catholic at Kenton 6:30 PM

Feb. 5 Shawnee at Kenton 7:30 PM

Feb. 6 Kenton at Tiffin Columbian 7:30 PM

Feb. 12 Ottawa-Glandorf at Kenton 7:30 PM

Feb. 13 Kenton at Bluffton 7:30 PM

Feb. 19 Kenton at Elida 7:30 PM

Kenton at Colonal Crawford ppd

Leipsic

Dec. 4 Leipsic at Riverdale 7:30 PM

Dec. 5 Leipsic at Holgate 7:30 PM

Dec. 11 Arcadia at Leipsic 7:30 PM

Dec. 12 Leipsic at Miller City 7:30 PM

Dec. 18 Leipsic at Pandora-Gilboa 7:30 PM

Dec. 26 Hardin Northern at Leipsic 7:30 PM

Dec. 29 Vanlue at Leipsic 7:30 PM

Jan. 2 Continental at Leipsic 7:30 PM

Jan. 8 Leipsic at Cory-Rawson 7:30 PM

Jan. 9 Columbus Grove at Leipsic 7:30 PM

Jan. 15 McComb at Leipsic 7:30 PM

Jan. 16 Leipsic at Patrick Henry 7:30 PM

Jan. 23 Leipsic at Kalida 7:30 PM

Jan. 26 Emmanuel Christian at Leipsic 7:30 PM

Jan. 30 Leipsic at Van Buren 7:30 PM

Feb. 5 Leipsic at Liberty-Benton 7:30 PM

Feb. 6 Pandora-Gilboa at Leipsic 7:30 PM

Feb. 12 Arlington at Leipsic 7:30 PM

Feb. 13 Ottoville at Leipsic 7:30 PM

Feb. 18 North Baltimore at Leipsic 7:30 PM

Feb. 19 Leipsic at Fort Jennings 7:30 PM

Lima Central Catholic

Dec. 4 Crestview at Lima Central Catholic 7:30 PM

Dec. 8 Bath at Lima Central Catholic 7:30 PM

Dec. 12 Lima Central Catholic at Ottawa-Glandorf 7:30 PM

Dec. 18 Lima Central Catholic at Kalida 7:30 PM

Dec. 19 Coach Q - Kewpee Holiday Classic at Lima Senior TBA*

Dec. 22 Lima Central Catholic at Versailles 7:30 PM

Dec. 30 Lima Central Catholic at Shawnee 7:30 PM

Jan. 3 Lima Central Catholic at Delphos St. John’s 2:30 PM

Jan. 8 Spencerville at Lima Central Catholic 7:30 PM

Jan. 9 Lima Central Catholic at Perry 4 PM

Jan. 16 Elida at Lima Central Catholic 7:30 PM

Jan. 19 Lima Central Catholic at Lima Senior 7:30 PM

Jan. 23 Cardinal Stritch at Lima Central Catholic 7:30 PM

Jan. 26 Lima Central Catholic at Wapakoneta 7:30 PM

Jan. 30 Lima Central Catholic at Van Wert 6:30 PM

Feb. 9 Lima Central Catholic at Delphos Jefferson 7:30 PM

Feb. 12 Lima Central Catholic at Ottoville 7:30 PM

Feb. 13 Celina at Lima Central Catholic 7:30 PM

Feb. 16 Liberty-Benton at Lima Central Catholic 7:30 PM

Feb. 20 Defiance at Lima Central Catholic 7:30 PM

Lima Senior

Dec. 5 Lima Senior at Mansfield Senior 7:30 PM

Dec. 19 Coach Q-Kewpee Holiday Classic at Lima Senior*

Jan. 2 Lima Senior at Elida 7:30 PM

Jan. 5 Fremont at Lima Senior 7:30 PM

Jan. 8 Lima Senior at Findlay 7:30 PM

Jan. 15 Lima Senior at Whitmer 7:30 PM

Jan. 16 Ottawa-Glandorf at Lima Senior 7:30 PM

Jan. 19 Lima Central Catholic at Lima Senior 7:30 PM

Jan. 22 Clay at Lima Senior 7:30 PM

Jan. 23 Shawnee at Lima Senior 7:30 PM

Jan. 29 St. Francis de Sales at Lima Senior 7:30 PM

Feb. 2 Lima Senior at Toledo St. John’s 7:30 PM

Feb. 5 Toledo Central Catholic at Lima Senior 7:30 PM

Feb. 12 Lima Senior at Fremont Ross 7:30 PM

Feb. 19 Findlay at Lima Senior 7:30 PM

Dec. 4 PPD Whitmer at Lima Senior 7:30 PM

Dec. 8 PPD Lima Senior at Clay 7:30 PM

Dec. 11 PPD Lima Senior at St. Francis 7:30 PM

Dec. 15 PPD Toledo St. John’s at Lima Senior 7:30 PM

Dec. 5 PPD Lima Senior at Mansfield Senior 7:30 PM

Dec. 22 PPD Lima Senior at Toledo Central Catholic 7:30 PM

Lincolnview

Dec. 5 Continental at Lincolnview 7:30 PM

Dec. 8 Lincolnview at Upper Scioto Valley 7:30 PM

Dec. 12 Lincolnview at Wayne Trace 7:30 PM

Dec. 18 Lincolnview at Spencerville 7:30 PM

Dec. 19 Lincolnview at Fort Jennings 7:30 PM

Dec. 23 Kalida at Lincolnview 7:30 PM

Dec. 29 Lincolnview at Ottoville 7:30 PM

Jan. 2 Fort Recovery at Lincolnview 7:30 PM

Jan. 8 Columbus Grove at Lincolnview 7:30 PM

Jan. 9 Miller City at Lincolnview 7:30 PM

Jan. 15 Lincolnview at Bluffton 7:30 PM

Jan. 16 Antwerp at Lincolnview 7:30 PM

Jan. 22 Allen East at Lincolnview 7:30 PM

Jan. 23 Lincolnview at Parkway 7:30 PM

Jan. 29 Lincolnview at Delphos Jefferson 7:30 PM

Jan. 30 Delphos St. John’s at Lincolnview 7:30 PM

Feb. 5 Lincolnview at Crestview 7:30 PM

Feb. 6 Lincolnview at Coldwater 7:30 PM

Feb. 12 Ada at Lincolnview 7:30 PM

Feb. 13 Lincolnview at Arlington 6:30 PM

Feb. 19 Paulding at Lincolnview 7:30 PM

Van Wert at Lincolnview ppd

Marion Local

Dec. 4 Wapakoneta at Marion Local 7:30 PM

Dec. 5 Botkins at Marion Local 7:30 PM

Dec. 11 Marion Local at St. Henry 7:00 PM

Dec. 12 Marion Local at Celina 7:30 PM

Dec. 18 Marion Local at Coldwater 7:00 PM

Dec. 19 Marion Local at Shawnee 7:30 PM

Dec. 28 Asset Allocation Associates Holiday Classic at Coldwater TBA

Dec. 30 Asset Allocation Associates Holiday Classic at Coldwater TBD

Jan. 2 Marion Local at Anna 7:30 PM

Jan. 8 Versailles at Marion Local 7:00 PM

Jan. 9 Van Wert at Marion Local 7:30 PM

Jan. 15 Marion Local at Fort Recovery 7:30 PM

Jan. 22 Minster at Marion Local 7:30 PM

Jan. 23 Marion Local at Jackson Center 7:30 PM

Jan. 29 Marion Local at Delphos St. John’s 7:30 PM

Jan. 30 Fort Loramie at Marion Local 7:30 PM

Feb. 5 Marion Local at New Bremen 7:30 PM

Feb. 6 Spencerville at Marion Local 7:30 PM

Feb. 12 Parkway at Marion Local 7:00 PM

Feb. 13 Marion Local at Russia 7:30 PM

Feb. 19 New Knoxville at Marion Local 7:30 PM

Miller City

Dec. 4 Miller City at Holgate 7:30 PM

Dec. 5 Ayersville at Miller City 7:30 PM

Dec. 7 Miller City at Patrick Henry 7:30 PM

Dec. 12 Leipsic at Miller City 7:30 PM

Dec. 18 Tinora at Miller City 7:30 PM

Dec. 19 Miller City at Paulding 7:30 PM

Dec. 28 Bob Fisher Holiday Classic at Swanton TBA

Dec. 29 Bob Fisher Holiday Classic at Swanton TBD

Jan. 2 Miller City at Pandora-Gilboa 7:30 PM

Jan. 8 Miller City at Continental 7:30 PM

Jan. 9 Miller City at Lincolnview 7:30 PM

Jan. 15 Ottoville at Miller City 7:30 PM

Jan. 16 Temple Christian at Miller City 7:30 PM

Jan. 22 Van Buren at Miller City 7:30 PM

Jan. 23 Wayne Trace at Miller City 7:30 PM

Jan. 29 Fort Jennings at Miller City 7:30 PM

Jan. 30 Miller City at Riverdale 6:30 PM

Feb. 5 Miller City at Kalida 7:30 PM

Feb. 9 Perry at Miller City 7:30 PM

Feb. 13 Miller City at Columbus Grove 7:30 PM

Feb. 19 Miller City at Hicksville 7:30 PM

Minster

Dec. 4 Versailles at Minster 7:30 PM

Dec. 8 Minster at Botkins 7:30 PM

Dec. 11 Minster at New Bremen 7:30 PM

Dec. 12 Wapakoneta at Minster 7:30 PM

Dec. 18 Delphos St. John’s at Minster 7:30 PM

Dec. 19 Anna at Minster 7:30 PM

Dec. 29 Pandora-Gilboa at Minster 7:30 PM

Jan. 2 Minster at Ottoville 7:30 PM

Jan. 8 Minster at Parkway 7:30 PM

Jan. 9 Fort Loramie at Minster 7:30 PM

Jan. 12 Russia at Minster 7:30 PM

Jan. 15 New Knoxville at Minster 7:30 PM

Jan. 17 Minster vs. Woodward at MLK Classic at Fort Loramie 2:15 PM

Jan. 19 Minster at Perry 7:30 PM

Jan. 22 Minster at Marion Local 7:30 PM

Jan. 23 Minster at Houston 7:30 PM

Jan. 29 St. Henry at Minster 7:30 PM

Jan. 30 Jackson Center at Minster 7:30 PM

Feb. 5 Minster at Fort Recovery 7:30 PM

Feb. 6 Minster at St. Marys 5:30 PM

Feb. 12 Minster at Coldwater 7:30 PM

New Bremen

Dec. 4 Celina at New Bremen 7:30 PM

Dec. 11 Minster at New Bremen 7:30 PM

Dec. 12 Fort Loramie at New Bremen 7:30 PM

Dec. 18 St. Henry at New Bremen 7:30 PM

Dec. 19 New Bremen at Riverside 7:30 PM

Dec. 22 New Bremen at Mississinawa Valley 7:30 PM

Jan. 2 Jackson Center at New Bremen 7:30 PM

Jan. 5 St. Marys at New Bremen 7:30 PM

Jan. 8 New Bremen at Delphos St. John’s 7:30 PM

Jan. 9 New Bremen at Covington 7:30 PM

Jan. 15 New Bremen at Coldwater 7:30 PM

Jan. 16 Russia at New Bremen 7:30 PM

Nov. 19 Kalida at New Bremen 7:30 PM

Jan. 22 Parkway at New Bremen 7:30 PM

Jan. 23 Botkins at New Bremen 7:30 PM

Jan. 29 New Bremen at Versailles 7:30 PM

Feb. 5 Marion Local at New Bremen 7:30 PM

Feb. 6 New Bremen at Fort Jennings 7:30 PM

Feb. 9 New Bremen at Anna 7:30 PM

Feb. 12 New Bremen at New Knoxville 7:00 PM

Feb. 13 New Bremen at Arcanum 7:30 PM

Feb. 19 New Bremen at Fort Recovery 7:30 PM

New Knoxville

Dec. 4 Allen East at New Knoxville 7:30 PM

Dec. 5 Fort Loramie at New Knoxville 7:30 PM

Dec. 8 New Knoxville at Waynesfield-Goshen 7:30 PM

Dec. 11 Coldwater at New Knoxville 7:30 PM

Dec. 18 New Knoxville at Versailles 7:30 PM

Dec. 19 New Knoxville at Temple Christian 6:30 PM

Dec. 22 New Knoxville at St. Marys 7:30 PM

Dec. 29 Houston at New Knoxville 7:30 PM

Jan. 2 Ada at New Knoxville 7:30 PM

Jan. 8 Fort Recovery at New Knoxville 7:30 PM

Jan. 9 Fort Recovery at Jackson Center 7:30 PM

Jan. 15 New Knoxville at Minster 7:30 PM

Jan. 22 Delphos St. John’s at New Knoxville 7:30 PM

Jan. 23 Fort Jennings at New Knoxville 7:30 PM

Jan. 29 New Knoxville at Parkway 7:30 PM

Jan. 30 Spencerville at New Knoxville 7:30 PM

Feb. 5 New Knoxville at St. Henry 7:30 PM

Feb. 6 New Knoxville at Bath 7:30 PM

Feb. 12 New Bremen at New Knoxville 7:30 PM

Feb. 13 New Knoxville at Botkins 7:30 PM

Feb. 19 New Knoxville at Marion Local 7:30 PM

Ottawa-Glandorf

Dec. 4 Ottawa-Glandorf at Liberty Center 7:30 PM

Dec. 5 Ottawa-Glandorf at Van Buren 7:30 PM

Dec. 11 Ottawa-Glandorf at Elida 7:30 PM

Dec. 12 Lima Central Catholic at Ottawa-Glandorf 7:30 PM

Dec. 18 St. Marys at Ottawa-Glandorf 7:30 PM

Dec. 19 Ottawa-Glandorf at Archbold 7:30 PM

Dec. 22 Ottawa-Glandorf at Bowling Green 7:15 PM

Dec. 28 Ottawa-Glandorf at Eastwood 7:30 PM

Jan. 2 Bluffton at Ottawa-Glandorf 7:30 PM

Jan. 8 Bath at Ottawa-Glandorf 7:30 PM

Jan. 9 Findlay at Ottawa-Glandorf 7:30 PM

Jan. 15 Ottawa-Glandorf at Van Wert 7:30 PM

Jan. 16 Ottawa-Glandorf at Lima Senior 7:30 PM

Jan. 22 Ottawa-Glandorf at Celina 7:30 PM

Jan. 29 Shawnee at Ottawa-Glandorf 7:30 PM

Jan. 30 Rossford at Ottawa-Glandorf 6:30 PM

Feb. 5 Defiance at Ottawa-Glandorf 7:30 PM

Feb. 6 Harvest Prep at Ottawa-Glandorf 7 PM

Feb. 12 Ottawa-Glandorf at Kenton 7:30 PM

Feb. 13 Lexington at Ottawa-Glandorf 6:30 PM

Feb. 19 Wapakoneta at Ottawa-Glandorf 7:30 PM

Ottawa-Glandorf at Bryan ppd

Ottoville

Dec. 4 Ottoville at Columbus Grove 7:30 PM

Dec. 5 Ottoville at Ada 7:30 PM

Dec. 8 Ottoville at Antwerp 7:30 PM

Dec. 11 Ottoville at Fort Jennings 7:30 PM

Dec. 12 Ottoville at Spencerville 6:30 PM

Dec. 15 Delphos Jefferson at Ottoville 7:30 PM

Dec. 22 Van Wert at Ottoville 7:30 PM

Dec. 29 Lincolnview at Ottoville 7:30 PM

Jan. 2 Minster at Ottoville 7:30 PM

Jan. 9 Pandora-Gilboa at Ottoville 7:30 PM

Jan. 15 Ottoville at Miller City 7:30 PM

Jan. 16 St. Henry at Ottoville 7:30 PM

Jan. 18 Ottoville vs. Botkins at Trent Arena (Kettering) 4:45 PM

Jan. 22 Fort Jennings at Ottoville 7:30 PM

Jan. 29 Ottoville at Kalida 7:30 PM

Feb. 5 Continental at Ottoville 7:30 PM

Feb. 6 Ottoville vs. Robert S. Rogers at O-G Winter Classic 1:45 PM

Feb. 12 Lima Central Catholic at Ottoville 7:30 PM

Feb. 13 Ottoville at Leipsic 7:30 PM

Feb. 19 Ottoville at Wayne Trace 7:30 PM

Pandora-Gilboa

Dec. 5 Antwerp at Pandora-Gilboa 7:30 PM

Dec. 8 Pandora-Gilboa at Kalida 7:30 PM

Dec. 11 Pandora-Gilboa at Arlington 7:30 PM

Dec. 12 Pandora-Gilboa at Delphos Jefferson 7:30 PM

Dec. 18 Leipsic at Pandora-Gilboa 7:30 PM

Dec. 29 Pandora-Gilboa at Minster 7:30 PM

Jan. 2 Miller City at Pandora-Gilboa 7:30 PM

Jan. 8 Pandora-Gilboa at Arcadia 7:30 PM

Jan. 9 Pandora-Gilboa at Ottoville 7:30 PM

Jan. 15 Van Buren at Pandora-Gilboa 7:30 PM

Jan. 22 Vanlue at Pandora-Gilboa 7:30 PM

Jan. 23 Pandora-Gilboa at North Baltimore 7:30 PM

Jan. 29 Pandora-Gilboa at Liberty-Benton 7:30 PM

Jan. 30 Bluffton at Pandora-Gilboa 7:30 PM

Feb. 2 Columbus Grove at Pandora-Gilboa 7:30 PM

Feb. 5 Cory-Rawson at Pandora-Gilboa 7:30 PM

Feb. 6 Pandora-Gilboa at Leipsic 7:30 PM

Feb. 12 Pandora-Gilboa at McComb 7:30 PM

Feb. 13 Fort Jennings at Pandora-Gilboa 7:30 PM

Feb. 18 Pandora-Gilboa at Continental 7:30 PM

Feb. 19 Riverdale at Pandora-Gilboa 7:30 PM

Parkway

Dec. 4 Parkway at Van Wert 7:30 PM

Dec. 5 Crestview at Parkway 7:00 PM

Dec. 11 Versailles at Parkway 7:00 PM

Dec. 18 Parkway at Fort Recovery 7:00 PM

Dec. 19 Parkway at St. Marys 5:30 PM

Dec. 29 Parkway at JJ Winns Holiday Tournament at North Central 6 PM

Dec. 30 Parkway at JJ Winns Holiday Tournament at North Central TBD

Jan. 2 Botkins at Parkway 7:30 PM

Jan. 5 at Adams Central 7:30 PM

Jan. 8 Minster at Parkway 7:30 PM

Jan. 12 Ridgemont at Parkway 7:30 PM

Jan. 15 Delphos St. John’s at Parkway 7:30 PM

Jan. 22 Parkway at New Bremen 7:30 PM

Jan. 23 Lincolnview at Parkway 7:30 PM

Jan. 25 Waynesfield-Goshen at Parkway 7:30 PM

Jan. 29 New Knoxville at Parkway 7:30 PM

Jan. 30 Parkway at Bradford 7:30 PM

Feb. 5 Parkway at Coldwater 7:30 PM

Feb. 6 South Adams at Parkway 7:30 PM

Feb. 12 Parkway at Marion Local 7:30 PM

Feb. 13 Parkway at Spencerville 6:30 PM

Feb. 19 St. Henry at Parkway 7:30 PM

Paulding

Dec. 4 Defiance at Paulding 7:30 PM

Dec. 11 Spencerville at Paulding 7:30 PM

Dec. 18 Paulding at Columbus Grove 7:30 PM

Dec. 19 Miller City at Paulding 7:30 PM

Dec. 22 Paulding at Wayne Trace 7:30 PM

Dec. 28 Grube Family Holiday Classic at Defiance College 6 PM

Dec. 29 Grube Family Holiday Classic at Defiance College TBD

Jan. 8 Bluffton at Paulding 7:30 PM

Jan. 9 Fairview at Paulding 7:30 PM

Jan. 15 Paulding at Allen East 7:30 PM

Jan. 16 Ayersville at Paulding 7:30 PM

Jan. 22 Delphos Jefferson at Paulding 7:30 PM

Jan. 23 Montpelier at Paulding 7:30 PM

Jan. 29 Paulding at Ada 7:30 PM

Feb. 2 Paulding at Hicksville 7:30 PM

Feb. 6 Liberty Center at Paulding 7:30 PM

Feb. 12 Crestview at Paulding 7:30 PM

Feb. 13 Paulding at Bryan 4:30 PM

Feb. 18 Edgerton at Paulding 7:30 PM

Feb. 19 Paulding at Lincolnview 7:30 PM

Perry

Dec. 1 Perry at Cory-Rawson 7:30 PM

Dec. 4 Waynesfield-Goshen at Perry 7:30 PM

Dec. 5 Delphos Jefferson at Perry 7:30 PM

Dec. 11 Perry at Elgin 7:30 PM

Dec. 12 Ada at Perry 7:30 PM

Dec. 15 Perry at Shawnee 7:30 PM

Dec. 18 Riverside at Perry 7:30 PM

Dec. 23 Perry at Elida 7:30 PM

Dec. 29 Perry at Wapakoneta 7:30 PM

Jan. 8 Perry at Upper Scioto Valley 7:30 PM

Jan. 9 Lima Central Catholic at Perry 4 PM

Jan. 15 Hardin Northern at Perry 7:30 PM

Jan. 19 Minster at Perry 7:30 PM

Jan. 22 Perry at Ridgemont 7:30 PM

Jan. 26 Bath at Perry 7:30 PM

Jan. 29 Lehman Catholic at Perry 7:30 PM

Feb. 2 Perry at Fairlawn 7:30 PM

Feb. 6 Fort Loramie at Perry 6 PM

Feb. 9 Perry at Miller City 7:30 PM

Feb. 12 Perry at Temple Christian 7:30 PM

Feb. 19 Perry at Allen East 7:30 PM

Ridgemont

Dec. 4 Riverside at Ridgemont 7:30 PM

Dec. 7 North Union at Ridgemont 7:30 PM

Dec. 11 Ridgemont at Upper Scioto Valley 7:30 PM

Dec. 15 Ridgemont at McComb 7:30 PM

Dec. 18 Hardin Northern at Ridgemont 7:30 PM

Dec. 19 Allen East at Ridgemont 6:30 PM

Dec. 22 Ridgemont at Ridgedale 7:30 PM

Dec. 30 Ridgemont at Mount Gilead 7:30 PM

Jan. 9 Ridgemont at Riverdale 6:30 PM

Jan. 12 Ridgemont at Parkway 7:30 PM

Jan. 15 Ridgemont at Lehman Catholic 7:30 PM

Jan. 16 North Baltimore at Ridgemont 6:30 PM

Jan. 19 Pleasant at Ridgemont 7:30 PM

Jan. 22 Perry at Ridgemont 7:30 PM

Jan. 23 Northeastern at Ridgemont 6:30 PM

Jan. 29 Ridgemont at Temple Christian 7:30 PM

Feb. 5 Waynesfield-Goshen at Ridgemont 7:30 PM

Feb. 6 Ridgemont at Fort Recovery 7:30 PM

Feb. 12 Ridgemont at Elgin 7:30 PM

Feb. 13 Vanlue at Ridgemont 6:30 PM

Feb. 16 Cory-Rawson at Ridgemont 7:30 PM

Shawnee

Dec. 5 Shawnee at St. Henry 7:30 PM

Dec. 11 Celina at Shawnee 7:30 PM

Dec. 12 Upper Scioto Valley at Shawnee 7:30 PM

Dec. 15 Perry at Shawnee 7:30 PM

Dec. 18 Shawnee at Defiance 7:30 PM

Dec. 19 Marion Local at Shawnee 7:30 PM

Dec. 22 Coldwater at Shawnee 7:30 PM

Dec. 30 Lima Central Catholic at Shawnee 7:30 PM

Jan. 8 Shawnee at Wapakoneta 7:30 PM

Jan. 9 Shawnee at Delphos St. John’s 7:30 PM

Jan. 15 Shawnee at St. Marys 7:30 PM

Jan. 18 Shawnee vs. Dayton Dunbar at Flying to the Hoop at Trent Arena (Kettering) 3 PM

Jan. 22 Van Wert at Shawnee 7:30 PM

Jan. 23 Shawnee at Lima Senior 7:30 PM

Jan. 29 Shawnee at Ottawa-Glandorf 7:30 PM

Jan. 30 Shawnee at Findlay 7:30 PM

Feb. 5 Shawnee at Kenton 7:30 PM

Feb. 6 Shawnee vs. Trotwood-Madison at O-G Winter Classic 3:30 PM

Feb. 12 Elida at Shawnee 7:30 PM

Feb. 19 Bath at Shawnee 7:30 PM

Spencerville

Dec. 4 Elida at Spencerville 7:30 PM

Dec. 5 Spencerville at Fort Jennings 7:30 PM

Dec. 11 Spencerville at Paulding 7:30 PM

Dec. 12 Ottoville at Spencerville 6:30 PM

Dec. 18 Lincolnview at Spencerville 7:30 PM

Dec. 19 Spencerville at Kalida 7:30 PM

Dec. 29 Spencerville at St. Marys 5:30 PM

Jan. 8 Spencerville at Lima Central Catholic 7:30 PM

Jan. 9 Bath at Spencerville 5:30 PM

Jan. 15 Spencerville at Columbus Grove 7:30 PM

Jan. 16 Arlington at Spencerville 6:30 PM

Jan. 22 Bluffton at Spencerville 7:30 PM

Jan. 23 Spencerville at Delphos St. John’s 7:30 PM

Jan. 29 Spencerville at Allen East 7:30 PM

Jan. 30 Spencerville at New Knoxville 7:30 PM

Feb. 5 Spencerville at Ada 7:30 PM

Feb. 6 Spencerville at Marion Local 7:30 PM

Feb. 12 Delphos Jefferson at Spencerville 7:30 PM

Feb. 13 Parkway at Spencerville 6:30 PM

Feb. 19 Crestview at Spencerville 7:30 PM

St. Henry

Dec. 4 St. Marys at St. Henry 7:30 PM

Dec. 5 Shawnee at St. Henry 7:30 PM

Dec. 11 Marion Local at St. Henry 7:30 PM

Dec. 15 St. Henry at Fort Loramie 7:30 PM

Dec. 18 St. Henry at New Bremen 7:30 PM

Dec. 28 Asset Allocation Associates Holiday at Coldwater 6 PM

Dec. 30 Asset Allocation Associates Holiday Classic at Coldwater TBD

Jan. 2 Bath at St. Henry 7:30 PM

Jan. 8 Coldwater at St. Henry 7:30 PM

Jan. 9 Anna at St. Henry 7:30 PM

Jan. 15 St. Henry at Versailles 7:30 PM

Jan. 16 St. Henry at Ottoville 7:30 PM

Jan. 22 Fort Recovery at St. Henry 7:30 PM

Jan. 23 St. Henry at Wapakoneta 7:30 PM

Jan. 29 St. Henry at Minster 7:30 PM

Jan. 30 St. Henry at Celina 7:30 PM

Feb. 5 New Knoxville at St. Henry 7:30 PM

Feb. 6 Van Wert at St. Henry 7:30 PM

Feb. 12 Delphos St. John’s at St. Henry 7:30 PM

Feb. 19 St. Henry at Parkway 7:30 PM

St. Marys

Dec. 4 St. Marys at St. Henry 7:30 PM

Dec. 11 St. Marys at Wapakoneta 7:30 PM

Dec. 18 St. Marys at Ottawa-Glandorf 7:30 PM

Dec. 19 Parkway at St. Marys 7:30 PM

Dec. 22 New Knoxville at St. Marys 7:30 PM

Dec. 29 Spencerville at St. Marys 7:30 PM

Jan. 5 St. Marys at New Bremen 7:30 PM

Jan. 8 Van Wert at St. Marys 7:30 PM

Jan. 9 St. Marys at Bellefontaine 7:30 PM

Jan. 15 Shawnee at St. Marys 7:30 PM

Jan. 16 St. Marys at Coldwater 7:30 PM

Jan. 22 St. Marys at Kenton 7:30 PM

Jan. 23 St. Marys at Upper Scioto Valley 7:30 PM

Jan. 29 Elida at St. Marys 7:30 PM

Jan. 30 Sidney at St. Marys 7:30 PM

Feb. 5 Bath at St. Marys 7:30 PM

Feb. 6 Minster at St. Marys 7:30 PM

Feb. 12 St. Marys at Celina 7:30 PM

Feb. 13 St. Marys at Fort Loramie 7:30 PM

Feb. 19 Defiance at St. Marys 7:30 PM

Temple Christian

Dec. 4 Temple Christian at Monclova 6:30 PM

Dec. 5 Arlington at Temple Christian 6:30 PM

Dec. 11 Temple Christian at Waynesfield-Goshen 7:30 PM

Dec. 12 Temple Christian at Cory-Rawson 6:30 PM

Dec. 15 Temple Christian at Arcadia 7:30 PM

Dec. 18 Elgin at Temple Christian 7:30 PM

Dec. 19 New Knoxville at Temple Christian 6:30 PM

Dec. 22 Temple Christian at Fort Jennings 7:30 PM

Jan. 2 Temple Christian at Allen East 7:30 PM

Jan. 8 Temple Christian at Riverside 7:30 PM

Jan. 9 Calvary Christian at Temple Christian 5 PM

Jan. 15 Upper Scioto Valley at Temple Christian 7:30 PM

Jan. 16 Temple Christian at Miller City 7:30 PM

Jan. 22 Temple Christian at Hardin Northern 7:30 PM

Jan. 23 Vanlue at Temple Christian 6:30 PM

Jan. 29 Ridgemont at Temple Christian 7:30 PM

Feb. 5 Temple Christian at Lehman Catholic 7:30 PM

Feb. 6 McComb at Temple Christian 6:30 PM

Feb. 12 Perry at Temple Christian 7:30 PM

Feb. 13 Temple Christian at Ada 7:30 PM

Feb. 19 Monclova Christian at Temple Christian 6:30 PM

Upper Scioto Valley

Dec. 4 Upper Scioto Valley at Hardin Northern 7:30 PM

Dec. 8 Lincolnview at Upper Scioto Valley 7:30 PM

Dec. 11 Ridgemont at Upper Scioto Valley 7:30 PM

Dec. 12 Upper Scioto Valley at Shawnee 7:30 PM

Dec. 18 Upper Scioto Valley at Lehman Catholic 7:30 PM

Dec. 19 Upper Scioto Valley at Kenton 7:30 PM

Dec. 29 Border Battle at Allen East TBA

Dec. 30 Border Battle at Allen East TBD

Jan. 2 Upper Scioto Valley at Benjamin Logan 7:30 PM

Jan. 8 Perry at Upper Scioto Valley 7:30 PM

Jan. 12 Upper Scioto Valley at Ada 7:30 PM

Jan. 15 Upper Scioto Valley at Temple Christian 7:30 PM

Jan. 16 Delphos St. John’s at Upper Scioto Valley 7:30 PM

Jan. 22 Waynesfield-Goshen at Upper Scioto Valley 7:30 PM

Jan. 23 St. Marys at Upper Scioto Valley 7:30 PM

Jan. 29 Upper Scioto Valley at Elgin 7:30 PM

Jan. 30 Coldwater at Upper Scioto Valley 7:30 PM

Feb. 5 Riverside at Upper Scioto Valley 7:30 PM

Feb. 6 Upper Scioto Valley at Cory-Rawson 7:30 PM

Feb. 12 Riverdale at Upper Scioto Valley 7:30 PM

Feb. 13 Triad at Upper Scioto Valley 7:30 PM

Feb. 20 Upper Scioto Valley at Allen East 7:30 PM

Van Wert

Dec. 4 Parkway at Van Wert 7:30 PM

Dec. 11 Van Wert at Defiance 7:30 PM

Dec. 12 Kalida at Van Wert 6:30 PM

Dec. 18 Wapakoneta at Van Wert 7:30 PM

Dec. 19 Van Wert at Wayne Trace 7:30 PM

Dec. 22 Van Wert at Ottoville 7:30 PM

Dec. 28 Van Wert at Columbus Grove 7:30 PM

Jan. 8 Van Wert at St. Marys 7:30 PM

Jan. 9 Van Wert at Marion Local 7:30 PM

Jan. 15 Ottawa-Glandorf at Van Wert 7:30 PM

Jan. 16 Bryan at Van Wert 6:30 PM

Jan. 22 Van Wert at Shawnee 7:30 PM

Jan. 23 Van Wert at Coldwater 7:30 PM

Jan. 29 Kenton at Van Wert 7:30 PM

Jan. 30 Lima Central Catholic at Van Wert 6:30 PM

Feb. 2 Delphos St. John’s at Van Wert 7:30 PM

Feb. 5 Van Wert at Elida 7:30 PM

Feb. 6 Van Wert at St. Henry 7:30 PM

Feb. 12 Bath at Van Wert 7:30 PM

Feb. 13 Crestview at Van Wert 7:30 PM

Feb. 19 Celina at Van Wert 7:30 PM

Van Wert at Lincolnview ppd

Wapakoneta

Dec. 1 Bellefontaine at Wapakoneta 7:30 PM

Dec. 4 Wapakoneta at Marion Local 7:30 PM

Dec. 11 St. Marys at Wapakoneta 7:30 PM

Dec. 12 Wapakoneta at Minster 7:30 PM

Dec. 18 Wapakoneta at Van Wert 7:30 PM

Dec. 23 Liberty-Benton at Wapakoneta 6:30 PM

Dec. 29 Perry at Wapakoneta 7:30 PM

Jan. 5 Bluffton at Wapakoneta 7:30 PM

Jan. 8 Wapakoneta at Shawnee 7:30 PM

Jan. 15 Kenton at Wapakoneta 7:30 PM

Jan. 16 Fort Recovery at Wapakoneta 7:30 PM

Jan. 22 Elida at Wapakoneta 7:30 PM

Jan. 23 St. Henry at Wapakoneta 7:30 PM

Jan. 26 Lima Central Catholic at Wapakoneta 7:30 PM

Jan. 29 Wapakoneta at Bath 7:30 PM

Feb. 5 Celina at Wapakoneta 7:30 PM

Feb. 6 Wapakoneta at Kalida 7:30 PM

Feb. 12 Wapakoneta at Defiance 7:30 PM

Feb. 13 Wapakoneta at Coldwater 7:30 PM

Feb. 19 Wapakoneta at Ottawa-Glandorf 7:30 PM

Waynesfield-Goshen

Dec. 4 Waynesfield-Goshen at Perry 7:30 PM

Dec. 5 Allen East at Waynesfield-Goshen 7:30 PM

Dec. 8 New Knoxville at Waynesfield-Goshen 7:30 PM

Dec. 11 Temple Christian at Waynesfield-Goshen 7:30 PM

Dec. 12 Jackson Center at Waynesfield-Goshen 7:30 PM

Dec. 18 Waynesfield-Goshen at Delphos Jefferson 7:30 PM

Dec. 19 Calvary Christian at Waynesfield-Goshen 7:30 PM

Dec. 29 Border Battle at Allen East TBA

Dec. 30 Border Battle at Allen East TBD

Jan. 8 Waynesfield-Goshen at Elgin 7:30 PM

Jan. 9 Vanlue at Waynesfield-Goshen 7:30 PM

Jan. 15 Riverside at Waynesfield-Goshen 7:30 PM

Jan. 16 Waynesfield-Goshen at Fairlawn 7:30 PM

Jan. 22 Waynesfield-Goshen at Upper Scioto Valley 7:30 PM

Jan. 23 Cory-Rawson at Waynesfield-Goshen 7:30 PM

Jan. 25 Waynesfield-Goshen at Parkway 7:30 PM

Jan. 29 Hardin Northern at Waynesfield-Goshen 7:30 PM

Jan. 30 North Baltimore at Waynesfield-Goshen 7:30 PM

Feb. 5 Waynesfield-Goshen at Ridgemont 7:30 PM

Feb. 6 Waynesfield-Goshen at Botkins 7:30 PM

Feb. 12 Lehman Catholic at Waynesfield-Goshen 7:30 PM

Feb. 13 Indian Lake at Waynesfield-Goshen 7:30 PM

https://www.limaohio.com/wp-content/uploads/sites/54/2020/11/web1_basketball-logo-7.jpg

Post navigation