Wapakoneta honor roll


ONLY ON LIMAOHIO.COM

See more area honor rolls at LimaOhio.com/tag/honors.

A-B Honor Roll

Fifth Grade: Trevor Amstutz, Ian Bachar, Britton Bates, Jessi Beckett, Emily Bohn, Sophia Bokar, Bentley Boroff, Brielle Bowers, Elena Brenneman, Ella Brown, Jackson Butterfield, Alejandro Carrillo, Cooper Cecil, Kaylee Dickman, Lily Doty, Angie Drake, Rylen Eckert, Cartur Eilerman, Ava Elkins, Kaleb Engle, Gavin Ferguson, Kamdon Fischer, Nicholas Flinn, Hunter Fox, Hayden Frost, Elizabeth Frysinger, Alena Gross, Nevaeh Gross, Nicholas Grubb, Aubrey Haines, Blake Harrod, Izabella Harruff, Miklo Hartwell, Macyn Heft, Cameron Herbst, Blaire Hershberger, Sofia Hume, Roman Jacobs, Callie Jennings, Landon Jolly, Jordyn Kendig, Aubrey Kirby, Paityn Knerr, Gracie Kohnen, Gavin Kreitzer, Hayden Lefler, Aeristy Lopez, Laynie Makar, Henry Martin, Audrey Maxon, Carter Mcghee, Clayton Mcnamara, Hailey Meeks, Vita Mescher, Paitynn Metzger, Callie Mills, Miranda Mortimer, Jayden Nance, Trey Neely, Andrew Ocasio, Brooke Page, Alexander Parker, Jaycee Parker, Scarlet Patton, James Pescosolido, Leaann Peters, Peyton Peters, Hannah Peterson, Iyla Place, Paige Place, Aubrey Prenger, Connor Prince, Chloe Reynolds, Teagan Roberts, Carson Schmerge, Brayden Schroer, Logan Schumann, Jacob Sielschott, Kaydance Sommers, Madeline Srisongkham, Darrian Steinbrunner, Caleb Steinke, Savannah (Squirrel) Stratton, Sawyer Szelagowski, Grace Tester, Autumn Tyler, Abigail Uppenkamp, Trevor Varno, Madilyn Vernon, Lillyin Vetter, Hannah Vogt, Alexandra Voll, Hank Walters, Rhilynne Watson, Anthony Werling, Ayden White, Brice Wise

Sixth Grade: Riley Becker, Brody Bishop, Hai’la Bishop, Savannah Bishop, Laynee Bradford, Everett Cernan, Sophie Chanthasit, Chris Coulibaly, Abigail Cox, Kyle Crouch, Jack Davis, Lillian Dodds, Lily Dodds, Elizabeth Drexler, Kaylee Drexler-Mccoy, Jensen Edwards, Keiliah Edwards, Henry Eley, Caitlyn Engle, Jakob Etter, Doris Fisher, Madelynn Friemoth, Abigale Furr, Aubrey Fyffe, Gavin Gallaspie, Aliyah Garcia, Bentley Gehle, Kaden Gonterman, Wyatt Goudy, Kelsey Greve, Annalee Hamill, Noah Hasty, Asher Hefner, Olivia Herron, Charli Hershberger, Jacob Hicks, Elijah Hughes, Alexus Jordan, Deegan Kah, Alice Karbowiak, Jaylen (Jay) Keith, Kiara Keith, Avery Kiefer, Jayden Knoth, Devin Kysenceder, Matthew Lavy, Mason Lee, Aubrea Lewis, Olivia Lewis, Kambree Lighty, Trenton Lisi, Makaila Lisowski, Reid Luma, Colton Lytle, Isabelle Mcpheron, Blake Mcvety, Laci Meckstroth, Ethan Medlock, Emily Miller, Madison Miller, Graham Minnig, Timothy Montague, Jayden Moore, Triston Moye, Maci Neumeier, Lylah Nichols, Jaiden Oen, Kayden Penrod, Rileigh Peters, August Presar, Mitchell Riethman, Bryce Roark, Tyler Roberts, Kainen Samons, Madeline Sawyer, Reese Schadl, Mckenzie Schaub, Zoey Schlenker, Meagan Schultz, Brandon Sell, Gavin Sidener, Josiah Smith, Riley Snyder, Wesley Snyder, Lucas Steinke, Caleigh Stith, Jayleigh Taylor, Keagen Thatcher, Lillian Vickery, Nolan Wachauf, Keaton Walker, Jordan Ward, Keeghan Ware, Daryn Warfield, Marly Weber, Laryssa Williams, Jayson Winemiller, Braydon Wireman, Cayson Wisener, Mercedes Wren

Seventh Grade: Kenton Amstutz, Zander (Z) Atkins, Alaina Ault, Olivia Ayers, Ethan Becher, Aaron Bechtel, Payton Bendele, Jasmine Berry, Dallas Birchem, Isabella Black, Alivia Brown, Alexander Burgoon, Payton Cannon, Jada Carder, Allison Clem, Allisa Collins, Katelyn Combs, Rylei Cooper-Schabbing, Urijah Cordray, Evelyn Cox, Jordan Creech, Alaina Custer, Gunner Daugherty, Brayden Dickman, Evangeline Dunlap, Colin (Trapper) Elsass, Cameron Emrick, Gabriel Fogle, Leah Fout, Avery Garrett, Camryn Hammond, Faith Harbour, Isacc Hayes, Scott (Scotty) Hayes, Lauren Healy, Brooklin Hengstler, Destiny Howard, Zadyn Hower, Kami Jauert, Carlee Johnson, Brandt Kennedy, Gabriel (Gabe) Kohler, William Kohler, Madeline Little, Audrey Long, Peter Lotzer, Payton Manger, Ava Maurer, Maddison May, Paige Mckenzie, Vanessa Mckercher, Logan Meyer, Rose Miller, Ellie Morgan, Ty (Ty) Muston, Dylan Nagel, Elise Nagel, Drew Niekamp, Cianna Pack, Hannah Palmer, Aiyana Pharr, Ayden Porter, Carson Pummell, Myleigh Rosebrook, Zane Russell, Lance (Lance) Sandlin, Maddux Schreiner, Bryson Schroer, Kaleb Shade, Jenna Shaner, Kaleb Sielschott, Gracie Spaugy, Deon Staton, Cole Stevely, Brianah Sullivan, Megan Swiger, Connor Vorhees, Caleb Wachauf, Madison Walker, Haylie Warner, Heath Wasson, Gavin Weber, Aidan Whetstone, Lillian Williams, Carson Winegardner, Espn Wolfe, Christian Young

Eighth Grade: Phoebe Allen, Khloey Anderson, Mason Becker, Sophia Behrens, Noah Bishop, Haley Brumbaugh, Duncan Butler, Ian Butler, Kayla Carter, Andrea Cervantes, Joshua Copeland, Aaron Cordero, Atreyu Craft, Katelynn Cramer, Savannah Crouch, Zackary Culp, Evan Danaher, Andrew Drexler, Matthew Drexler, Mason Eads, Nicholas Elkins, Trenton Furr, Jerica Gallardo, Aiden Gallaspie, Nathaniel Garber, Kaycie (kaycie) Gilkey, Kalyn Hamp, Cassidy Harmon, Makayla Harshbarger, Michael Hemleben, Jacob Hindenlang, Gavin Hurley, Lincoln Hutt, Landon Jenkins, Alexander Jolly, Dalton Koeper, Caleb Lamb, Hannah Lenhart, Kortney Ley, Lucas Limbert, Andre Longsworth, Alexis Mcclarren, Autumn Mcgue, Johnathan Morris, Mylie Moser, Jenna Mosler, Brooklyn Mowery, Aiden Mullett, Jeremy Mullins, Mylee Muston, Paige Olberding, Brayden Opperman, Jewel Patton, Isaiah Pyles, Ryan Richardson, Savannah Ridenour, Jacob Rinehart, Natalie Rohrbaugh, Hunter Roode, Rhyan Rosebrook, Karissa Russell, Drew Saam, Isabella Saam, Avin Sanpietro, Ragen Schmelzer, Jacob Schuler, Wyatt Schumann, Ava Scott, Hayden Sell, Bailey Shaffer, Kylie Shaner, Kyundra Simpson, Addison Smith, Kailey Smith, Logan Snyder, Cohl Springer, Hayden Stegeman, Madalynn Stelzer, Ian Tester, Koen Thomas, Alyssa Tyler, Austin Van Rooyen, Paul Walls, Braylon Walter, Piper Weitzel, Zachary Wells, Audrey Welsch, Riley Wernke, Justin Whitehead, Calli Wibley, Kaden Wicker, Lacey Yoakam

A Honor Roll

Fifth Grade: Bj Akilang, Aidden Amaral, Seth Augsburger, Lucy Bailey, Colton Becker, Trevor Becker, Tyler Block, Logan Bowen, Liam Bower, Scarlett Bowersock, Bolden Brandehoff, Destrei Burden, Mallory Burden, Jameson Cotterman, Natalie Davenport, Tyler Erb, Abigail Fisher, Kathleen Fisher, Tegan Friemering, Madison Golden, Chloe Ann Gonzalez Young, Lydia Hansard, Lucy Hines, Nathan Houser, Truman Johnston, Connor Knarr, Ashtyn Kohler, Ryland Kohler, Leonard Kohlrieser, Andrew Manger, Hunter Marlow, Channing Miller, Kelly Mosler, Tyler Moyer, Abbygail Mullins, Calista O’neal, Ella Owsley, Carter Pack, Gregory Pellegrini, Kaselyn (Kase) Perkins, Donavon Retterer, Lily Ridenour, Connor Roode, Crue Shaner, Alton Spangler, Jaden Springer, Drew Stauffer, Margaret Steiner, Haley Vorhees, Katelyn Williams

Sixth Grade: Jack Allemeier, Kayden Burgoon, Emma Donovan, Ezekyel Doseck, Jacob Evans, Brooklynn Fisher, Lane Fisher, Michael Flinn, Lilian Foster-Garcia, Bayleigh Franks, Ethan Frost, Skylar Good, Chloe Harner, Kaylee Heitz, Michael Herbst, Olivia Hudnall, Landon Jordan, Abigail Kentner, Jordyn Kentner, Caleb Kiefer, Guy Kohlrieser, Lillian Morris, Joseph Mowery, Tate Niekamp, Emory Preston, Harper Reese, Angela Regula, Audrey Rosebrook, Addison Schneider, Alexis Schneider, Avery Sheipline, Grace Shively, Ayden Silvia, Addison Stolzenburg, Lilliann Sunderland, Ella Thuman, Gauge Vaughn, Malachi Watson, Kherington Wolke, Heidi Zink

Seventh Grade: Bradyn Becker, Kylie Behr, Andrew Bennett, Cash Benshoff, Isaac Bishop, Elliott Block, Travis Bowen, Logan Bower, Braeden Bowersock, Ethan Brandt, Ian Brown, Cole Bruggeman, Brady Burden, Elijah Burgoon, Isabella Burklo, Sebastian Carrillo, Elizabeth Childress, Kaylyn Crisp, Kaitlyn Doseck, Ryleigh Erb, Thomas Finkelmeier, Aspen Fought, Kenzey Fullenkamp, Anderson Hamel, Tessa Hartzog, William Helmstetter, Hayley Hemleben, Kayleigh Hickman, Gavin Hilleary, Emme Hines, Abigail Houser, Daron Houser, Brantley Humes, Kaylee Hyde, Liberty Jolly, Jolene Kahle, Matthew Kline, Kristin Knarr, Austin Law, Hannah Lee, Samantha Mellott, Arianna Miller, Reed Miller, Elijah Mosler, Isaiah Mosler, Jacob Neidemire, Xandra Newton, Dylan Paul, Melody Peters, Alexia Petersime, Ellie Prenger, Paison Preston, Miela Ramirez-Gutierrez, Aubree Ramos, Marcey Regula, Blake Rogers, Aaron Sadler, Ava Schneider, Erica Schneider, Makenzie Schneider, Lucas Schnippel, Sarah Schultz, Mya Selby, Kemper Settlage, Emma Stedke, Allison Steinke, Mason Steinke, Alyson Watt, Delani Wireman, Kayla Zielonka

Eighth Grade: Landen Bacon, Drew Bailey, Payton Bailey, France Lean Rhys Balagon, Abigail Bennett, Brenna Binkley, Jacob Boyer, Ellie Bricker, Colten Broughton, Wyatt Buell, Layla Burnfield, Riley Camper, Jonathan Carnes, Nevaeh Dancer, Mackenzie Davis, Kaylee Dickey, Sebastian Duncan, Isabella Dunifon, Riley Echols, Gavin Edwards, Kate Eley, Chloe Fisher, Jack Fisher, Zachary Fisher, Natalee Folk, Elijah Hall, Addison Hibbard, Asher Hollinger, Benjamin Hopkins, Hailey Horton, Alexia Howard, Kiara Hower-Bruns, Carson Huber, Boden Humes, Nikolas Hunter, Tate Kendig, Sarah Kohler, Teagan Lawrence, Eva Lee, Karlin Lee, Mason Ludwig, Brianna Maloy, Ella Mcclain, Joel Moore, Caleb Moyer, Jarrett Mullen, Gabrielle Muller, Kaden Page, Brody Presar, Ella Ridenour, Madison Ridenour, Aleah Ruppert, Brady Schaub, Kyle Schneider, Abigail Sheipline, Graham Shively, Myla Sprang, Braxton Srisongkham, Riley Steinke, Samantha Vogt, Madison Vorhees, Riley Vorhees, Alivia Walters, Anja Walters, Emma Wollf, Gabriel Wright, Lydia Young, Kagan Zink

3.5 to 4.0 GPA

Freshmen: Olivia Allemeier, Christian Augsburger, Cameron Ault, Anthony Bailey, Bradyn Bartlett, Mary Bauer, Mercedes Black, Griffin Block, Kiersten Boneta, Holden Bowersock, Alivia Boyer, Sara Brandehoff, Michael Bronson, Micheal* Bronson, Noah Burnfield, Jadon Carnes, Kathryn Carpenter, Calista Casebolt, Brantsyn Clausing, Emily Comer, Ethan Cope, Bayleigh Daniels, Michael Davis, Spencer Dodds, Callie Dominguez, Ella Donaldson, Caiden Dorman, Mckenna Dubois, Hunter Dulebohn, Ethan Eisert, Chelsea Eley, Damien Emrick, Jesiah Evans, Taylor Faulkner, Addison Fisher, Alexandra Folk, Abby Freeman, Brooke Frost, Kortney Fullenkamp, Kylie Glass, Ariana Hale, Allisyn Hamill, Saphyr Hancock, Emily Harrod, Dakota Headapohl, Myla Heitz, Preston Hinkle, Ross Honigford, Grant Houser, Chase Hower, Caleb Huelskamp, Reyna Hume, Lilly Jenkins, Aythen Johns, Kaleb Johnson, Grant Jolly, Julian Jordan, Makayla Kennedy, Alex Kentner, Lucas Kline, Adyson Krouse, Grace Lamarr, Lillith Lautzenheiser, Kerrigan Lenhart, Karson Lighty, Bryson Little, Kaelyn Long, Allison Longsworth, Abigail Makuh, Olivia Marchal, Christian Martin, Emma Mccullough, Molly Mcdermitt, Caden Mellott, Brody Miller, Caleb Miller, Lauren Miller, Ava Morris, Kylea Mosher, Samuel Mosler, Ansley Newman, Joelvy Perez, Kaylin Phillips, Abie Porter, Isaac Puff, Gabriella Raney, Jocelyn Richardson, Lexie Schaub, Sydney Schlenker, Ryan Schlesselman, Tate Schleter, Trevor Schleter, Aubryn Schnarre, Isabella Schneer, Hannah Schneider, Kaylijah Smith, Alexzandria Spicer, Christopher Spinnati, Grant Stauffer, Trevor Steinke, Houston Sutton, Riley Szelagowski, Benjamin Tabler, Hailey Topp, Eli Van Meter, Chloe Wachauf, Ryan Walter, Dawson Ware, Carter Weber, Nevaeh White, Lyla Wilder, Hannah Wimmers, Elijah Wingate, Addison Wood, Kaelyn Zwiebel

Sophomores: Crew Allen, Mariel Augsburger, Natalie Bacon, Madison Bailey, Kelsie Ball, Abigail Barrett, Kyle Beach, Mason Becher, Alexis Bechtel, Owen Becker, Ryley Below, Mya Bertke, Murissa Bradford, Austin Bump, Starla Burton, Erika Carty, Gannon Casebolt, Brynna Chaney, Nicholas Chanthasit, Angel Coca, Caleb Cole, Jordan Cooper, Brendan Cope, Kayden Cottrell, Ava Donaldson, Elijah Eckbold, Ashley Elkins, Hannah Elling, Quinn Epperly, Tyler Ferris, Alex Fisher, Clayton Fisher, Madison Fisher, Axton Fosnaugh, Emily Golden, Olivia Goliver, Elisabeth Good, Alexander Hageman, Stormy Hancock, Kaylyn Harrod, Adrian Hefner, Natalie Hefner, Keaton Heft, Asher Henderson, Bryce Herbst, Riley Hibbard, Alisha Holtzapple, Ian Hurley, Avery Hutt, Triniti Johns, Chelsea Jolly, Delaney Kaeck, Aiden Kantner, Audri Keith, Brady Kessler, Jace Knous, Kaitlyn Koch, Kalissa Kohler, Amelia Kohlrieser, Krisalyn Kohlrieser, William Kramer, Logan Lee, Grace Leppla, Kearstyn Ley, Carter Lighty, Erika Lisi, Katherine Longfellow, Lydia Manger, Jacob Mcdaniel, Kambrie Meier, Kylee Metzger, Nathan Metzger, Preston Meyer, Ruby Miller, Brooke Minnig, Parker Moell, Kaden Moore, Lita Morales, Peyton Moyer, Samantha Niebel, Zachary Niekamp, Caleb Patterson, Ethan Piercefield, Alayna Place, Bo Presar, Ryan Price, Jayden Rampulla, Ethan Resor, Abbeygale Roberts, Andrew Rohrbaugh, Caitlyn Rostorfer, Dakota Rupert, Ryan Sadler, Collin Schellenberg, Reece Schnarre, Alexis Schulte, Emily Schultz, Matthew Schultz, Alyssa Selby, Reiley Sevillano, Alyssa Shaner, Zoie Shaw, Tayller Shelby, Andrew Sheridan, Connor Shroyer, Elizabeth Sidener, Kierra Siefring, Makenna Smith, Audrey Sparks, Maddison Springer, Bouakeo Srisongkham, Eathan Stammen, Madilyn Steinke, Zachary Steinke, Peyton Stombaugh, Callie Sutton, Kya Sutton, Olivia Sutton, Jayson Taylor, Emma Tracy, Joseph Truesdale, Payten Vandermolen, Emily Vanhorn, Isaiah Wachauf, Gabrielle Walter, Kaden Ware, Karessa Wasson, Juliet Wheeler, Luke Wierwille, Brooke Williams, Lillian Williams, Tayla Winemiller, Brandon Wireman, Nathaniel Wisener, Dakota Wren, Christopher Wright, Hailie Yelton, Peyton Young, Justin Zink

Juniors: Jesus Aguirre, Gavin Ainsworth, Cate Allemeier, Tigis Applin, Karissa Ayers, Amelia Bailey, Makenna Bailey, Bailey Barrett, Grant Bauer, Lorenzo Benintendi, Amelia Blanton, Paityn Bowman, Emma Boyer, Hailey Boysel, Landon Brandt, Jacob Brinkman, Grant Childress, Connor Coffey, Jackson Courter, Reagan Courter, Jacob Crow, Logan Crow, Lance Deffenbaugh, Nathan Doll, Natalie Dorman, Kyleigh Engle, Makayla Frame, Gabrielle Goliver, Alice Grumblis, Anne Grumblis, Abigail Hamill, Sarah Hansen, Trevor Hasting, Kaiden Hinegardner, Alena Hoelscher, Johnathan Holtzapple, Mackenzi Holtzapple, Angela Honaker, Alex Honigford, Trenton Hook, Tyler Houser, Noelle Hunter, Rylie Jeanneret, John Jenkins, Dillon Kaeck, Breanna Kahle, Kaitlynne Kantner, Emma Kiefer, Brady King, Erica Klopfenstein, Jeffery Kohler, Megan Kohler, Ean Kramer, Conner Lause, Keaton Lenhart, Jenna Loescher, Jazlynn Lowery, Maggie Mcdermitt, Allie Mckivison, Kolbi Moell, Keaton Morehouse, Andrew Mosler, Addisyn Newman, Jacqueline Oen, Kaleigh Palmer, Ivy Patton, Avery Place, Drew Pothast, Cristina Recarey Benito, Haylie Reis, Kyle Rex, Coltin Ritchie, Matilde Salvi, Heidi Schlenker, Sierra Schlosser, Emma Schneider, Nathan Schneider, Amber Schnippel, Carlie Schroeder, Georgia Schroeder, Kayla Schuler, Emma Schumann, Chloe Schweitzer, Alayna Spangler, Ian Steinbrunner, Olivia Tangeman, Jocee Tenwalde, Devan Timmerman, Bailey Van Meter, Kiera Wehrly, Ava Welsch, Austin West, Landon Westerbeck-Kiefer, Dylan Whitehead, Jaylen Williams, Hannah Wood, Reyna Woodruff, Libby Yoakam, Thomas Young, Alyssa Zwiebel

Seniors: Dave Akilang, Alexander Aldrich, Addalyn Allen, Nikane Ambos, Mariah Anderson, Haylee Andress, Brandon Barnes, Abigail Blanton, Jaideyn Brannan, Connor Brown, Haleigh Brown, Johnathan Buchanan, Alexandra Burklo, Myah Carter, Gracie Casebolt, Hunter Certain, Adam Chanthasit, Esperanza Coca, Lydia Cottrell, Nicole Daniels, Madeline Dorsett, Mackenzie Echols, Brietta Fark, Alexis Fosnaugh, Braeden Goulet, Brianna Greene, Jessica Greiwe, Tanner Haggard, Gavin Hall, Molly Hansen, Alyssa Harrod, Grant Honigford, Gabrielle Huelskamp, Joseph Hunt-Shortridge, Hailey Imler, Sophia Jolly, Delaney Jordan, Elise Kelley, Hayley Kinninger, Kyira Knous, Collin Lenhart, Katherine Lisi, Walter Little, Alexa Mason, Abigail Metzger, Jace Mullen, Angeline Murray, Alexis Nagel, Jordyn Nuss, Maddilynn O’Neal, Charvi Patel, Jillian Price, Hannah Randall, Cameron Reichenbach, Taylor Resor, Zach Rogers, Katelyn Rose, Cael Rostorfer, Destiny Schlosser, Makahla Schnarre, Makenzie Schroeder, Magdalyne Schultz, Patrick Schultz, Kaden Siefring, Elyssia Slaughter, Dylan Snyder, Morgan Snyder, Makayla Srihanouvong, Austin Stauffer, Gavin Sutton, Joslyn Taylor, Abigail Vorhees, Gabrielle Walp, Kaleb Walter, Bailey Ware, Aryka Watt, Myles Wheeler, Allison Wilson, Haley Wimmers, Hannah Wright, Shawn Zink, Marci Zwiebel

3.0 to 3.499 GPA

Freshmen: Avery Bechtel, Madison Brown, Landon Butler, Cameron Collier, Nathan Cummins, Caleb Davis, Levi Day, Nicholena Doran, Cendra Fisher, Emily Fisher, Gary German, Breonnah Hammond, Raven Heffner, Kirsten Holmes, Logan Hook, Dalton Huebner, Lainie Jurosic, Nolyn Kohler, Riley Martin, Ashton Mccain, Landen Micco, Landon Nance, Tyler Neely, Bryson Pack, Kadence Perez, Brooke Place, Brian Puckett, Rylan Reichelderfer, Denton Retterer, Amelia Sammetinger, Auna Seigel, Andrew Spencer, Anthony Stelzer, Katelynn Stiles, Nisarg Suthar, Ava Swartz, Kayden Swartz, Nevaeh Walp, Toby Wilcoxson II, Savannah Wireman

Sophomores: Celestine Bagley, Cody Barnes, Aiden Bellman, Zachary Bowen, Austin Brown, Trinity Bunger, Billydean Cole, Madison Davis, Taylor Echols, Laqoda Faulder, Kassy Frost, Justin Furr, Ethan Garretson, Micah Grace, Alyissa Greene, Leianna Hatfield, Logan Healy, Maya Hopkins, Kyle Huelskamp, Brock Jackson, John Jauert, Alyssa Kelbel, Carson Knerr, Demitri Koeller, James Lee, Alexander Lewis, Travis Link, Ethan Lutz, Scott May, Evan Mueller, Paige Reser, Rylan Richards, Cash Schadl, Nautika Seigel, Halle Swaney, Hope Swaney, Mckinsey Werling

Juniors: Makayla Bailey, William Campbell, Ryan Camper, Addisyn Cooper, Alexis Copeland, Austin Fisher, Braden Fisher, Molly Hamp, Taeler Holbrook, Jacob Kirkpatrick, Kloie Knueve, Natalie Kohlrieser, Braiden Lee, Gregory Mccray, Jacob Mosler, Jenna Orahood, Riley Pack, Hannah Prine, Deacon Retterer, Payton Richards, Macy Schmelzer, Jordan Schneider, Zane Seigel, Lanei Settlage, Zane Werling, Alyssa Williams, Hazard Williams, Lyndsay Wireman

Seniors: Leilani Atkinson, Alexis Barrett, Hannah Boneta, Amir Bryant, Logan Bunger, Destiny Combs, Jaden Conley, Brooklyn Crum, Kelsie Custer, Audrey Follin, Emily Gregg, Connor Guthrie, Lydia Hall, Davita Hoelscher, Trevor Houts, Brayden Humes, Ryan Kinstle, Brayden Leugers, Brandon Limbert-Caudill, Lillian Lynch, Chandler Meier, Parker Miller, Nixon Perez, Rylie Petrosky, Ellie Roettger, Garyn Sneary, Hanna Sparks, Alisha Springer, Brooke Vickery, Jordan Williams

https://www.limaohio.com/wp-content/uploads/sites/54/2021/11/web1_Honor-Roll-44.jpg

ONLY ON LIMAOHIO.COM

See more area honor rolls at LimaOhio.com/tag/honors.

Post navigation