Lima Senior honor roll


ONLY ON LIMAOHIO.COM

See more area honor rolls at LimaOhio.com/tag/honors.

All A Honor Roll

Freshmen: Abigail Antus, Terrionna Bagley, James Brown, Javion Bundley, Loki Cooper, Antoine Cowan, Rachel Fronzaglia, Matheo Hines, Bailey Hoover, Jagger Hutchins, Aaron Mcgue, Natalie Quintero, Jaden Rodmaker, Jonah Sheets, Logan Sneary, Abigail Talbert, Alexander Waithe

Sophomores: Xaiver Duckett, Lorenzo Mcdonald, Lilian Ward

Juniors: Madeline Emerick, Keegan Halliday, Destiny Harris, Eliisabet Kuppart, Evan Large, Emma Leach, Dakota Lewis, Savannah Mendez, Matilda Nelson, Faith Parker, Alexis Raska, Emma Schick, Malory Sluder, Makayla Willhight

Seniors: Cecil Benton, Jacob Booher, Alexis Burns, Kenya Cartwright, Emalea Collins, Asheona Cook, Noah Edwards, Kaitlyn Erb, Faith Fuller, Jhanea Gilbert, Dalton Hahn, Sa’Mya Holbrook, Carolyn Hullinger, Tommie Jefferson, Elijah May, Ethan Myers, Elsbeth Nelson, Jordan Priest, Hailey Reser, Passia Rogers, Haley Shafer, King Shannon, Molly Sheets, Canyon Shoemaker, Bethannie Shoemaker-Jackson, Jamara Shurelds, Nicholas Sinthalaphone, Ja’Naz Smith, Aaron Strawser, Tre’Mauni Thompson, Lynnae Wheeler, Evelyn Williams

All A-B Honor Roll

Freshmen: Christian Ackerman, Kaiesha Anderson, James Bankston, James Burks, Quinjetta Cannon, Amiyah Coleman, Je’Kel Cotton, Donovan Daley, Austen Davis, Autumn Ellis, Hailey Fish, Destiny Fox, Laura Gay, Lloyd Grant, Cameron Hemmer, Mariah Hicks, Jurisha Houseworth, Ethan Hughes, Keasia Jones, Alyvia Kiser, Harley Klett, Brandon Mayberry, Cameron Mills, Makenzie Redd, Autumn Roby, Ayriana Shine, Skyler Slaise, Damion Tate, Shandon Terry, Teri Volbert, Bauss Williams, Ke’Asia Williams, Davyon Williamson

Sophomores: Terr’Esha Bagley, Honesty Baker, Nevaeh Blauvelt, Myia Boyd, Dramiya Callahan, Ariana Custer, Nicholas Fosnaugh, Jay’Lah Frazier, Nelson Fuqua, Brandon Griffith, Hailey Hahn, Annamarie Hawk, Chase Hipsher, Paul Hollar, Jonah Kerby, Jamyla Lynch, Amaria Mcdonald, Dylan Mcguire, Robert Noriega, Maya Parker, Nathan Priest, Christian Ridenour, Maisie Strawser, Kaitlyn Thompson, Noelle Warnement, Preston Williams, Emonie Young

Juniors: Ariana’ Allen, Logan Baker, Matthew Benton, Destiny Black, Maggie Bloomfield, Addison Delph, Ayrianna Engberg, Jadah Evans, Mekhi Hamilton, Keona Harris, Emma Hipsher, Kiana Hodges, Sir Horrison, Shire James, Camron King, Gavin Lyons, Kenneth Melton, Tanea Napper, Coryasia Owens, Ariana Pruitt, Jacey Pryor, Alayna Rader, Izaac Robbins, Brooklyn Sanders, Miya Sanders, Pablo Santiago, My’Ami Smith, Ti’Ana Spivey, Elizabeth Terry, Tatum Twining, Braylin Upshaw, Taylor White Malone, Azariah Windle

Seniors: Kenneth Binkley, Aaron Bowsher, Anna Brion, Na’Kayla Bundley, Rain Burklund, Bryson Dick, Kaylyn Donovan, Martrice Gaddy, Brian Galloway, Diante’ Griffin, Janya Henderson, Kaytlynne Hile, Alijah Kohler, Donnell Lamb, Richard Lee, Khalil Luster, Adrian Lyles, Jareon Mayo, Jahim Montano, Ella Owens, Chloe Owsley, Samantha Place, Isaiah Russell, Devin Schiffler, Christopher Sellati, Kamyra Shannon, Tahiyah Smith, Breanna Sneary, Amanda Thompson, Alyssa Warthem, Hope White, Tianna Williams

3.0 Honor Roll

Freshmen: Mekiella Bagley, Eliezer Bermudez Rivera, Miles Duncan, Casey Evans, Shamaray Fitzgerald, Chloe Flores, Issac Garcia, Michael Green, Sha’Ann Guice, Shawn Hayhurst, Matthew Holthouse, I’Yonna Keith, Malachi Ley, Sonny Lopez, Damen Miller, John Myatt, Makayla Redd, Ryasia Ross, Vanisa Sinthalaphone, James Sturgeon, Inri Washington, Anari Watts

Sophomores: Gelise Austin, Gabriella Avalos, Hailey Bates, Michael Bullock, Brett Burgoon, Jairo Canchola, Hunter Castle, Dalton Chiles, Cheyenne Collins, Aliyana Coppler, Cori Crawford, Jayden Cunningham, Jaiden Daniel, Kenyon Durr, Denver Engle, Allison Fronzaglia, Jaeda Gaddy, Zaveon Garner, Danica Gilroy, Makenna Guthrie, Jacob Hagerman, Sidney Hemmer, Victoria Holbrook-Phillips, Lauren Jones, Kylee Joyner, Armani Mahone, Kansas Mayes, Shantise’ Mays, Jalen Mcgee, Brooklyn Morning, Lamajai Patton, Patricia Ridenour, Antonio Rodriguez, Mason Sellati, Graham Shauf, Gracie Slone, Patrick Sullivan, Ellaya Terry, Amaiya Thomas, Amarah Thomas, Au’Mayha Wall, Jaeveon Walton, Brendan Wilson, Ni’Ajah Yharbrough

Juniors: Ja’Ouna Allison, Ma’Nijah Bagley, Zachary Blythe, Collin Bocian, Mekhi Chandler, Thomas Cooper, Delana Crawford, Nyesha Darby, Shiann Doty, Desiree Eccard, James Evans, Charlese Ferris, Taurean Frazier, Aissatu Furtado, Isaac Gaberdiel, Ja’Quan Glenn, Charles Good, De’Andre Hollon, Justin Houston, Jakhia Howard, Zion Jackson, Dietrich Lyles, Aaryion Manley, Miracle Manuel, William Mcclintock, Alexus Miller, Anthony Mosley, Calvin Payne, Tanija Petaway, Michael Picker, A’Honesty Randall, Kelly Shurelds, Allaina Smith, Mia Suggs, Makayla Thompson, Qua’Jane Tobias, Trinity Vezina, Kanda Watson, Kamaree Wilson-White

Seniors: Amin Ansari, Paige Bartels, Ja’Kwon Bratton, Shivana Breaston, Nevaeh Bunley, Alvin Conley, Aubrey Dunn, Janane Falls, Isaiah Funches-Foster, Cecilia Garee, Natashia Glenn, Ethan Green, Millard Green, Natalee Griffith, Carlos Harmon, Nicholas Harpest, Jesiah Henderson, Bryan Hines, Shyla Hurley-Pea, Kamar Johnson, Jordan Kayser, Lamonte Layson, Matthew Minor, Lawrence Morgan, Brent Moss, Torious Owens, Tyneiha Owens, Domanique Peterson, Dylon Rodgers, Asianna Rose, Chase Sanders, Avion Simpson, Terrance Smith, Zanyia Smith, Sarah Walter, Laziah Williams, Quintel Wilson

https://www.limaohio.com/wp-content/uploads/sites/54/2021/11/web1_Honor-Roll-21.jpg
https://www.limaohio.com/wp-content/uploads/sites/54/2021/11/web1_Lima-Senior.jpg

ONLY ON LIMAOHIO.COM

See more area honor rolls at LimaOhio.com/tag/honors.

Post navigation