Crestview honor roll


ONLY ON LIMAOHIO.COM

See more area honor rolls at LimaOhio.com/tag/honors.

3.75–4.00

Seniors: Aidan Ankney, Jamie Balliet, Sierra Bates, Ethan Best, Payton Bontempo, Jazmine Boroff, Rowan Dumbrow, Emily Greulach, Chloee Helt, Alyssa Hoersten, Carmen Hoersten, Ayden Lichtensteiger, Hope Loyer, Alexis Parrish, Kaylee Pawlick, Bailey Pollock, Brynn Putman, Kylee Reno, Sophia Saylor, Haley Sheets, Maisee Short, Ryan Sowers, Jenessa Sparks, Hayden Tomlinson, Ellie Vining, Lauren Walls, Kathryn Williamson, Leah Wolford

Juniors: Paul Adams, Katelyn Castle, Madison Danylchuk, Gavin Etzler, Olivia Heckler, Macy Kulwicki, Wesyn Ludwig, Laci McCoy, Megan Mosier, Haley Owsley, Kaylee Parrish, Kennedy Sites, Kimberly Sites, Mason Speith, Parker Speith, Mitchell Temple, Holden Thornell, Connor Tussing, Daniel Tussing, Isaiah Watts, Emma Wells, Donovan Wreath

Sophomores: Adessa Alvarez, Cadence Cook, Emily Dealey, Logan Foudy, Dru Gray, Hunter Jones, Melissa Joseph, Emily Karcher, Jaycee Kennedy, Isaac Kline, Preston Kreischer, Lillia Krugh, Levi Ludwig, Tayla Myers, Dakota Parrish, Olivia Ramos, Trey Skelton, Evan Walls, Addison Williman, Garrett Yinger

Freshmen: Samuel Boroff, Natalie Burk, Ryden Cereghin, Kennedy Crider, Sydney Dowler, Adelyn Figley, Rex Gerardot, Anthony Heffner, Elliana Kline, Josie Kulwicki, Kaylee Mollenkopf, Jacob Pawlick, Kane Roberts, Marcel Romero, Nevaeh Ross, Elizabeth Rupert, Hannah Rupert, Katherine Sawmiller, Wren Sheets, Saxton Short, Quinn Tomlinson, Hailey Waltmire, Derek Yinger

Eighth grade: Quintin Adam, Lillie Best, Jyrzee Craft, Mathew Dealey, Anna Gardner, Owen Heckler, Rachel Hedden, Kenzie Heffner, Jacob Heth, Savannah Johns, Braxton Leeth, Emily Lichtle, Caroline Marks, Hayden Perrott, Liam Putman, Eliza Reinhart, Emma Ricksecker, Rain Risley, Brentyn Rodriguez, Lulu Ross, Jacob Schumm, Lincoln Smith, Leah Sowers, Dakota Thornell, Xavier Tyas, Makinzee Williamson

Seventh grade: Caia Cook, Lainey Gardner, Lydia Grace, Kaci Gregory, Cylee Grubb, Andrew Heth, Gwyneth Kahle, Eleanor Lamb, Evelyn Lamb, Kash Lichtensteiger, Hailey Logan, Braelyn Marsee, Chloe Miller, Cole Miller, Nathaniel Mitchener, Ava Motycka, Alison Owens, Hudson Perrott, Brooks Petrie, Alli Thatcher, Caleb Thomas, Andrew Tracey, Robert Tyas, Kylie Williams

Sixth grade: Alina Adams, Delanie Balliet, Alecta Baxter, Lily Bok, Evin Brincefield, Ashley Burk, Kinley Crider, Xehrya Esparza, Bentlee Feasel, Elijah Foudy, Graylie Grose, Abbygayle Hedden, Taylor Kittle, Jetta Merkle, Owen Merkle, Noah Mosier, Ian Owens, Elijah Scarlett, Austin Yinger, Derek Young

Merit Roll 3.25–3.74

Seniors: Keaton Black, Aliya Clouser, Hannah Dickson, Nicholas Helt, Ja’Rontae Jackson, Grace Jewel, Zachary Keezer, Rylee Miller, Willa Rice, Hunter Rothgeb, Zoie Sites, Alexia Taylor, Liberty Temple

Juniors: Chloe Black, Addyson Dowler, Avery Figley, Megan Foehl, Karis Holloway, Carson Hunter, Micah LaTurner, Mattie Leppard, Nathan Lichtle, Evan McClellan, Baylee Miller, Ashley Motycka, Dru Nielsen, Hannah Schmiesing, Keegan Sherburn, Adeline Sorgen

Sophomores: Hailey Dickson, Myia Etzler, Troy Frazier, Cali Gregory, Gavin Grubb, Mahaylie Hampton, Hannah Helt, Sienna Longstreth, Nevaeh Moellering, Brady Petrie, Logan Pugsley, Cameron Sinn, Nolan Walls, Josephine Williamson, Kaden Wolford

Freshmen: Hayden Buuck, Javyn Craft, Audrey Dealey, Michaela Debbe, Alexis Flagg, Ross Gerardot, Evan Hart, Tyler Hoblet, Blake Lutz, Jackson Marks, Zayden Martin, Dakotah Nihiser, Ean Scarlett, Zaddick Sherburn, Kaylea Short, Zaden Stemen, Hayden Tobias, John Tyas, Kallen Wolverton

Eighth grade: Emily Adams, Gavin Burkhalter, Camren Castle, Violet Dirr, John Forwerck, Nevaeh Frye, Huxley Grose, Brayden Huffine, Haillie Krugh, Haley McCoy, Cora Meyer, Chloe Nielsen, Lyndsey Reinhart, Xavier Rice, Breanna Shellabarger, Madilynn Springer, Brayden Wallace, Ellieanah Ward, Jace Wehner, Madison Wilson

Seventh grade: Zaine Cereghin, Macie Dickman, Cali Feasby, Kaden Gause, Mackenzie Harting, Karley Hicks, Kale Lichtensteiger, Denver McDougall, JJ McGarvey, Aiden McOmber, Evan Myers, Nora Myers, Karsyn Parrish, Nathaniel Rhoades, Jaysin Ring, William Rupert, Will Sheets, Kenadi Short, Tory Singer, Carl Speelman, Brooke Vibbert, Kale Vining, Hayden Waltmire, Keilee West

Sixth grade: Jace Barton, Gabriella Contreras, Alexis Couchot, Joseph Gerardot, Grant Grubb, Cash Hammons, Conner Hammons, Owen Hicks, Logan Matson, Carter Perkins, Leah Plotts, Beckam Putman, Alivia Renner, Carter Roberts, Raygan Rockwood, Cole Ross, Kalli Roth, Harold Smazenko, Lillian Stefanek, Marlee Temple, Adalyn Tobias, Aadison Whetsel

Commendable Roll 3.00–3.24

Seniors: Kaden Bourelle-Kreischer, Landin Friemoth, Daevon Kline, Hannah Plotts, Noah Riggenbach, Kamden Thompson.

Juniors: Avery Beckham, Nasir Easterling, Katelyn Leeth, Shay Wehner.

Sophomores: Levi Grace, Caitlin Grubb, Jaret Harting, Aubree Lugabihl, Courtney Mefferd, Zoey Miller, Kellin Putman, Evan Sowers, Jacob Strickler.

Freshmen: Cadyn Coleman, Abigail Dietrich, Nevaeh Gayman, Opal Hutson, Keenan Smith, Evan Spieth.

Eighth grade: Jacob Gayman, Marissa Gros, Tyler Gurwell, Aiden Helt, Carter Wilder

Seventh grade: Boone Baxter, Jailyn Flickinger, Olivia Hampton, Korbyn Huse, Quentin Smart.

Sixth grade: Hadley Balliet, Draven Frost, Brayden Hampton, Levi Hoblet, Kailey McClure, Mattilynn Minnick, Jeremiah Rupert, Aaron Sherman

https://www.limaohio.com/wp-content/uploads/sites/54/2021/11/web1_Honor-Roll-14.jpg
https://www.limaohio.com/wp-content/uploads/sites/54/2021/11/web1_Crestview.jpg

ONLY ON LIMAOHIO.COM

See more area honor rolls at LimaOhio.com/tag/honors.

Post navigation