Honor roll: Pandora-Gilboa Schools


ONLY ON LIMAOHIO.COM

See more honor roll listings at LimaOhio.com/tag/honors.

Fifth grade

All A: Josiah Butte, Mackinley Gerten, Kaylee Luginbill, Maelee Miller, Allison Suter

All A/B: Annabelle Benton, Lydia Berger, McKenna Deken, Kenner Forney, Iyla Huizenga, Logan Lehman, Ty Meyer, Graycee Moening, Brennan Niese, Claire Osting, Gavin Schwab, Aubrey Sunderhaus, Ryann Thaman, Paxton Verhoff, Brayden Wehri, Avery Wentz

Merit roll: Elizabeth Burkholder, Eli Hilty, Lila Salazar

Sixth grade

All A: Samuel Amstutz, Trent Benroth, Grady Gerding, Ryan Hohenbrink, Elizabeth Knueven, Laira Parkins, Kenedeye Scoles, Micah Wise

All A/B: Brady Deleruyelle, Caleb Doty, Breydon Ferguson, Grady Kempf, Gavin Lee, Evelyn Moyers, William Schulte, Lindy Schutz, William Sprunger

Merit roll: Maddox Blank, Robert Buckland, Conner Gerten, Brianna Hoffman, Brooke Ramey, Lola Zachrich

Seventh grade

All A: Carter Berger, Samuel Brannon, Jacob Geren, Kya Hixon, Savannah Knueven, Natalie Long, Addison Luttfring, Gavin Schulte, Ethan Suter, Camden Verhoff

All A/B: Tanner Bott, Hailey Deleruyelle, Allison Dysert, Ava Huffman, Kayley Hulke, Chase Meyer, Keelin Miller, Landen Moore, Logan Morman, Kaden Mullins, Emma Muniz, Claire Stall, Laila Wentz

Merit roll: Breann Fischer, Ty Huffman

Eighth grade

All A: Alexys Hermiller, Izik Hilty, Matthew Maag, Andrew Miller, Kaden Smith, Lauren Teders, Nathan Walker, Alexis Wentz, Ciel Wise

All A/B: Anna Averesch, Abigail Butte, Devin Draper, Paige Ferguson, Braden Gerding, Zachary Hohenbrink, Logan Karhoff, Anna Kempf, Austin Maag, Tyler Pugh, Madison Rutschilling, Derrick Teders

Merit roll: Blake Duling, Austin Gander, Makayla Suter, Issabelle VanMeter

Freshmen

All A: Chloe Beckman, Ben Brannon, Aiden Harris, Colin Harris, Eliana Hixon, Owen Huffman, Madison Kinsinger, Raegan Krohn, Aiden Miller, Aidan Morris, Anna Parkins, Isaac Stall, Andrew Suter, Avery Traxler, Macy Wilson

All A/B: Vivian Bauman, Perla Enriquez-Reyes, Aryana Hudson, Tanner Liechty, Carson Meyer, Zachary Neuenschwander, Kamira Norton

Sophomores

All A: Audra Basinger, Emily Butte, Emma Gerding, Derek Maag, Weston Macke, Autumn Schulte, Olivia Shaneyfelt, Elam Suter, Grace Torres, Aliyah Wise

All A/B: Tyson Boggs, Emme’Mae Cherry, Skylar Diller, Hannah Doty, Kayla Fuquay, Garret Hashbarger, Aubrey Kinsinger, Wyatt Russell, Gael Salinas, Garrett Schumacher

Juniors

All A: Victoria Duling, Hailey Dysert, Lacie Fenstermaker, Taelor Miller, Lillie Nofziger, Erin Shartell, Mikayla Simons, Seth Tadena, Nicholas Walker

All A/B: Carson Altman, Meara Bolitho, Mallory Deken, Grant Farthing, Breckin Grothause, Kandall Hovest, Eli Huffman, Lilyann Keller, Jaden Kohli, Brayden Kreiling, Dillan Krohn, Evan Long, Makenzie Luttfring, Korbin Matson, Wyatt Niese, Taryn Scott, Bella Sibold, Jada Steinmeyer

Seniors

All A: Alexis Augsburger, Samuel Burkholder, Madison Hovest, Reid Liechty, Caitlyn Maag, Andrew Meyer, Alexandra Neuenschwander, Evelyn Russell, Silas Schmenk, Jacob Suter, Michelle Velasquez

All A/B: Bryce Basinger, Gavin Biery, Makiya Brown, Bryan Pugh, Charles Ritchey, Lane Schulte, Blake Steiner

ONLY ON LIMAOHIO.COM

See more honor roll listings at LimaOhio.com/tag/honors.

Post navigation