Honor roll: Apollo Career Center


ONLY ON LIMAOHIO.COM

See more honor roll listings at LimaOhio.com/tag/honors.

A Honor Roll

Ada: Morgan Dirmeyer

Allen East: Sydney Ackerman, Alena Amstutz, Kaylee Cochrane, Silas Gillespie, Aidrien Goble, Emily Kerchenfaut, Miranda Kirkpatrick, Savannah Sizemore, Cassie Whitaker, Abigail Wireman

Auglaize County Educational: Stormie White

Bath: Hannah Dunifon, Trace Ebbeskotte, Abigail Good, Kaiden Mabry, Kenneson Owsley, Austin Van Horn, Chasity White

Bible Believers: Isaac Piper

Bluffton: Erin Cunningham, Louisa Dunlap, Jack Edwards, Micah Minnig, Mason Wingate

Columbus Grove: Luke Kaufman

Elida: Isabella Aliff, Paul Bowman, Gage Brown, Alexandra Edgington, Rene Gunter, Gage Henkener, Madison Hughes, Tricia Koontz, Paul Long, Alanah Noble, Cory Patrick, Austin Ream, Hunter Reprogle, Marlee Savill, Evan Stoner, Abrianna Zimmerman

Homeschooled: Stephen Binkley, James Brooks, Zachary Chambers, Victoria Dawes, Matthew Purdy, Riley Sanders, Caleb Schwartz, Kaitlyn Staley, James Yates

Lima Central Catholic: Gabrielle Ray, MionChei Thomas

New Knoxville: Lindsay Hawkins

Perry: Joshua Crowder, Camden Jacks, Samantha Ribley

Shawnee: Kira Baxter, Tahj Beasley, Beau Blake, Elijah Brown, Janae Citerin, Jacob Clemens, Ka’Mariannah Cooper, Seth Duddy, Medeaux Gilmer, Bayli Hennon, Isaiah Johns, Ava Lockwood, Katherine McMurry, Paige Rapp, Liana Rodriguez, Ta’Miah Sanders, Aden Schimpf

Spencerville: Keaton Adkins, Cade Elling, Kaitlynn Fuson, Lydia Greer, Jayden Grigsby, Nygeria Lloyd, James McNulty, Reed Miller, Joshua Stapleton

Temple Christian: Haley Walters

Wapakoneta: Ainsley Bump, Serenity Cope, Bill Craft, Shelby Douglas, Braden Fisher, Aaliyah Harmon, Mikayla Hefner, Tyler Kysenceder, Danielle Metz, Zachary Reser, Mason Ricker, Cole Rosengarten, Dylan Saam, Hunter Stombaugh, Brittany Thomas, Chase Walters

Waynesfield Goshen: Alysse Augsburger

A/B Honor Roll

Ada: Dylan Hartman, Nicholas Hartman, Alexander Millirans, Aaron Robirds, Aaron Robson

Allen East: Cheyenne Amstutz, Trey Braun, Sadie Dafler, Austin Heffner, Sean Higbie, Nolan Kayser, Gabriella Miller, Karley Payne, Kyleigh Rumer, Hope Viola, Malori Zanick

Bath: Isaac Branim, Kendra Burt, Riley Christensen, Faith Davenport, Andrew Fisher, Isaac Focht, Zander Hermans, Rylea Hilgert, Rachel Hunter, Chloe Kemper, Dylan Lamb, Alexandria Moening, Lillyana Molina, Latia Peterson Nichols, Sam Poe, Cody Rodenburger, Karlie Romaker, Kearra Wilkerson, Loegan Williams, Devon Woods

Bible Believers: Josiah Priest

Bluffton: Levi Augsburger, Jarvae Boughan, Makenna Hauenstein, Christian Hosler, Logan Mathewson

Columbus Grove: Haylie Basinger, Mitchell Douglas, Zachary Fuerst, Ryan Koenig, Tyler Martin, Autumn Nickolson

Elida: Rickia Barnes, Tyler Bilimek, Alexis Burdette, Vanessa Compton, Allissa Davis, Imani Gilcrease, Dylan Harmon, Haleigh Heising, Caitlyn Henderson, Chattos Hines, Sommer Love, Darrion Lyles, Nicholas McClure, Jonathan McLaughlin, Alisandra Minjarez, Brayden Nunez,, Matthew Pankratz, Justin Sanders, Brittany Scannell, Bailey Sherrick, James Sperry, Hannah Sumption, Dalton Swickrath, Jonathan VanBibber, Andrew Wassink, Bethany Wireman, Tomija Wise

Hardin Northern: Chase Eikenbary

Homeschooled: Elisha Naylor, Candice Yates

Lima Central Catholic: Colton Blubaugh, Oluwanifemi Enis, Kaseyana Glenn, William Turner

Lima Senior: Kaliyah Jones, Ja’Quan Moore, Ashley Reigle

New Knoxville: Tiah McCreary

Perry: Andre Clavell, Johnny Jackson, Alyssa Klett, Emma Ledezma

Shawnee: Kaden Austin, Bianca Barron, Caden Blausey, Lainey Bowen, Justin Brenneman, Madyson Coppler, Anthony Cumella, Cienna Gossard, Luna Graff, Karrington Green, Dominick Grimes, Anthony Hinojosa, Jordan Jackson, Bridgette Lewis, Logan McConnell, Matayah McGinnis, Noah Mosier, Ellabelle Myers, Dynah Parnitzke, Christopher Paysen, Jacob Perkins, Austin Riegle, Jack Shivley, Leyton Sidener, Colin Tabler, Michaela Thompson, Damian Williams, Kelsey Woten

Spencerville: Conner Clark, Chelsea Deal, Hope Dicke, Chase Ehrnsberger, Tanner Heckert, Madelyn Layman

Upper Scioto Valley: Emily Roberts

Wapakoneta: Jorja Anderson, Makayla Bailey, Olivia Barhorst, Betsy Brincefield, Xavior Carnes, Madison Fletcher, Collin Fraley, Zoey Green, Drew Haag, Broderick Heft, Bradley Hicks, Shelby Hudnall, Dylan Kantner, Ethan Kirby, Hannah Kirby, Zachary Mahoney, Olivia Metz, Juan Rodriguez, Brandon Sabovik, Jacob Schreiner, Nevaeh Sharkey, Sydney Williams, Sophie Wurst

Waynesfield-Goshen: Jayde Newport

WCLA: Sky Allen, Ephifany Johnson, Amanda Kennedy

ONLY ON LIMAOHIO.COM

See more honor roll listings at LimaOhio.com/tag/honors.

Post navigation