Apollo Career Center


A

Ada: Morgan Dirmeyer.

Allen East: Alena Amstutz, Kaylee Cochrane, Silas Gillespie, Aidrien Goble, Austin Heffner, Katie Houser, Emily Kerchenfaut, Miranda Kirkpatrick, Gabriella Miller, Kyleigh Rumer, Savannah Sizemore, Hope Viola, Abigail Wireman.

Auglaize County Educational: Stormie White.

Bath: Faith Davenport, Hannah Dunifon, Rylea Hilgert, Jeremy Jeffrey, Kenneson Owsley, Sam Poe, Chasity White.

Bible Believers: Isaac Piper.

Bluffton: Jarvae Boughan, Erin Cunningham, Louisa Dunlap, Logan Mathewson, Micah Minnig, Mason Wingate.

Columbus Grove: Haylie Basinger, Luke Kaufman.

Elida: Gage Brown, Cameron Collins, Alexandra Edgington, Gage Henkener, Madison Hughes, Nicholas McClure, Alanah Noble, Brayden Nunez, Cory Patrick, Hunter Reprogle, Evan Stoner, Hannah Sumption, Andrew Wassink, Abrianna Zimmerman.

Homeschooled: Stephen Binkley, James Brooks, Zachary Chambers, Victoria Dawes, Matthew Purdy, Riley Sanders, Caleb Schwartz, Kaitlyn Staley, James Yates.

Lima Central Catholic: Oluwanifemi Enis, Gabrielle Ray.

New Knoxville: Lindsay Hawkins.

Pandora-Gilboa: Cole Wentz.

Perry: Indya Cousey, Joshua Crowder, Camden Jacks, Samantha Ribley.

Shawnee: Tahj Beasley, Lainey Bowen, Elijah Brown, Janae Citerin, Anthony Cumella, Seth Duddy, Medeaux Gilmer, Cienna Gossard, Luna Graff, Karrington Green, Bayli Hennon, Isaiah Johns, Ava Lockwood, Matayah McGinnis, Katherine McMurry, Ellabelle Myers, Liana Rodriguez, Aden Schimpf, Damian Williams.

Spencerville: Keaton Adkins, Cade Elling, Lydia Greer, Jayden Grigsby, Nygeria Lloyd, James McNulty, Reed Miller, Savana Nigh, Joshua Stapleton.

Wapakoneta: Serenity Cope, Bill Craft, Braden Fisher, Aaliyah Harmon, Mikayla Hefner, Danielle Metz, Zachary Reser, Mason Ricker, Cole Rosengarten, Hannah Schaub, Hunter Stombaugh, Chase Walters, Sydney Williams, Sophie Wurst.

WCLA: Skye Allen.

A/B

Ada: Olivia Conley, Dylan Hartman, Tessa Long, Lauren McClain, Alexander Millirans, Aaron Robirds.

Allen East: Sydney Ackerman, Cheyenne Amstutz, Blaine Belcher, Spencer Coon, Sadie Dafler, Sean Higbie, Nolan Kayser, Logan McConnell, Karley Payne, Trenton Stout, Ivan Telljohann, Cassie Whitaker.

Bath: Isaac Branim, Kendra Burt, Jacob Camps, Riley Christensen, Dillon Earl, Trace Ebbeskotte, Andrew Fisher, Isaac Focht, Abigail Good, Zander Hermans, Rachel Hunter, Ireland Lawrence, Kaiden Mabry, Nadia Marquez, Latia Peterson Nichols, Brady Peterson, Elijah Scripter, Kayla Stephens, Quinton Stone, Ryan Swaim, Austin Van Horn, Kearra Wilkerson, Makayla Wireman, Devon Woods.

Bible Believers: Josiah Priest.

Bluffton: Levi Augsburger, Makenna Hauenstein.

Columbus Grove: Mitchell Douglas, Zachary Fuerst, Chloe Kemper, Ryan Koenig, Tyler Martin.

Elida: Isabella Aliff, Tyler Bilimek, Alexis Burdette, Vanessa Compton, Billy Deitering, Sarae Fisher, Imani Gilcrease, Rene Gunter, Dylan Harmon, Caitlyn Henderson, Leila Jefferson, Avery King, Trisha Koontz, Sommer Love, Jonathan McLaughlin, Alisandra Minjarez, Piper Moline, Matthew Pankratz, Channing Poling, Austin Ream, Justin Sanders, Marley Savill, Brittany Scannell, Kyla Shoup, Makenzi Wheeler, Tomija Wise.

Hardin Northern: Chase Eikenbary.

Homeschooled: Elisha Naylor, Candice Yates.

Lima Central Catholic: Colton Blubaugh, Kaseyana Glenn, Faith Parker, MionChei Thomas, William Turner.

Lima Senior: Aubrey Hardesty, Kaliyah Jones, Ja’Quan Moore.

New Knoxville: Tiah McCreary.

Perry: Jaquarius Austin, Andre Clavell, Ka’Niya Frazier, Carlos Garcia, Chasity Grundisch, Johnny Jackson, Demetrius Johnson, Emma Ledezma, Cody Magness, Matthew Mays, Matthew Mulcahy, Jehu Muniz.

Shawnee: Kaden Austin, Kira Baxter, Cory Beach, Beau Blake, Caden Blausey, Justin Brenneman, Hailey Butler, Jacob Clemens, Ka’Mariannah Cooper, Ireland Fay, Anthony Hinojosa, Jordan Jackson, Kaitlyn Karcher, Bridgette Lewis, Noah Mosier, Dynah Parnitzke, Christopher Paysen, Jacob Perkins, Alexis Pitts, Paige Rapp, Austin Riegle, Ta’Miah Sanders, Jack Shivley, Leyton Sidener, Mathew Stambaugh, Michaela Thompson, Caden Vermillion, Kelsey Woten, Samantha Zeltner.

Spencerville: Conner Clark, Chelsea Deal, Hope Dicke, Chase Ehrnsberger, Bradley George, Caden Johnston, Shayna Russell.

Temple Christian: Haley Walters.

Upper Scioto Valley: Emily Roberts.

Wapakoneta: Jorja Anderson, Makayla Bailey, Betsy Brincefield, Ainsley Bump, Xavior Carnes, Jara Clark, Ethan Couch, Shelby Douglas, Savannah Gallaspie, Broderick Heft, Bradley Hicks, Danielle Johnson, Dylan Kantner, Hannah Kirby, Luke Kohler, Tyler Kysenceder, Alyissa Latham, Samantha Latham, Zachary Mahoney, Jordan Metz, Olivia Metz, Blaine Noffsinger, Dylan Saam, Jacob Schreiner, Andrew Shaner, Ashton Spicer, Brittany Thomas, Olivia Barhorst.

Waynesfield-Goshen: Alysse Augsburger, Megan Eutsler, Charlcie Hunter, Jayde Newport, Samantha Spencer.

WCLA: Ephifany Johnson.

Post navigation