Miller City High and Middle Schools


High School

A

Grade 9: Ethan Ellerbrock, Chelsea Erford, Carson Lehman, Karyssa Long, Kamryn Miller, Silas Niese, Josephine Otto, Isabel Reyna, Jordan Schnipke, Evan Schroeder, Samantha Siebeneck, Owen Tobe.

Grade 10: Philip Ellerbrock, Kiana Gable, Carley Hermiller, Connor Hermiller, Nicolette Inkrott, Hallie Kamphaus, Emily Niese, Grant Palte, Grace Pfau, Corrie Schroeder, Taylor Wilhelm.

Grade 11: Nicole Ellerbrock, Samuel Ellerbrock, Alexis Heuerman, Abigail Lammers, Abigail Long, Alyson Michel, Evan Niese, Tessa Oedy, Zachary Rieman, Kristina Riepenhoff, Austin Ruhe, Marie Schroeder.

Grade 12: Emma Barlage, Jonathan Burgei, Lauren Hermiller, Grace Homier, Kayleen Maas, Thomas Michel, Ross Niese, Madeline Otto, Devin Pester, Abigail Reyna, Maggie Schroeder.

Hall of Fame

Grade 9: Madalyn Erford, Talon Heuerman, Molly Inkrott, Taylor Michel, Ava Ruck, Danielle Siefker, Jonathan Wank, Chelsea Wilhelm.

Grade 10: Tessa Deitering, Samantha DeMuth, Megan Ellerbrock, Alvin Homier, Tessa Long, Jaleigh Nuveman, Elizabeth Otto, Ava Rosengarten, Thomas Weis, Tori Wenzinger.

Grade 11: Raegan Cox, Joseph Deitering, Gavin Inkrott, Jaden Nuveman, Joseph Schnipke, Tava Schroeder, Aaron Siebeneck, Karley Stant, Abigail Teders, Brian Wank, Caleb Warnimont.

Grade 12: Caleb Giesken, Aubrey Knueven, Natalie Koenig, Adrienne Kuhlman, Tyson Maynard, Autumn Niese, Trevor Niese, Reese Recker, Lilia Schnipke, Riley Schnipke, Grace Schroeder.

Honor Roll

Grade 9: Ethan Barlage, Kayleigh Brown, Anthony Cellar, Zachary Gerten, Brent Koenig, Alivia Martin, Jared Niese, Rylie Peck, Lane Pester, Andon Ruhe, Aaron Schnipke, Levi Vennekotter.

Grade 10: Stephanie Berger, Aidon Lause, Caleb Niese, Liberty Niese, Kendall Okuley.

Grade 11: Cole Brown, Morgan Dunbar, Payton Ford, Ryan Schroeder, Austin Wilhelm.

Grade 12: Karissa Brinkman, Hannah Brown, Madison Ellerbrock, Zachary Fillinger, Kathryn Siebeneck, Isabelle Vance, Brent Verhoff.

Middle School

A

Grade 6: Claire Ellerbrock, Karlee Gilgenbach, Landon Inkrott, Austin Kuhlman, Ava Kuhlman, Jack Wenzinger.

Grade 7: Mabel Adams, Elizabeth Erford, Avery Ruhe, Dylan Schroeder, Elizabeth Verhoff.

Grade 8: Anna Keeler, Reagan Schiffer.

Hall of Fame

Grade 6: Carson Brickner, Carly Ellerbrock, Collin Ellerbrock, Noah Liebrecht, Maxon Long, Chase Niese, William Palte, Alexander Ruck, Anna Schnipke, Blake Schnipke, Mariah Schroeder, Wesley Tobe.

Grade 7: Mya Brown, Mia Davidson, Kade Gerschutz, Ethan Niese, Savanna Niese, Isabella Pittman, Issac Wrasman.

Grade 8: Travis DeMuth, Miriam Ellerbrock, Anna Niese, Ava Niese, Braylon Niese, Brandon Reynolds.

Honor Roll

Grade 6: Madelyn Barlage, Derrick DeMuth, Kristen Dukes, Alivia Gilgenbach, Logan Hucke, Ella Inkrott, Jackson Keeler, Anna Lammers, Payton Michel, Sierra Miller, Mack Niese, Dominic Pfau, Josie Schnipke, Alexis Verhoff, Claire Verhoff, Tanner Verhoff, Kiera Warnimont.

Grade 7: Ty Brown, Grant David, Danica Ehlers, Clocinda Kuhlman, Taten Long, Caiden Palte, Kyla Rosengarten, Kiera Ruhe, Alivia Searfoss.

Grade 8: Brendan Barlage, Rori Butcher, Bailey David, Addison Ellerbrock, Jackson Gilgenbach, Jonathon Nartker, Carter Niese, Isaac Niese, Rylan Niese, William Oto, Andrea Pfau, Ella Recker, Isabelle Rieman, Taygen Rieman, Ashten Searfoss, Kallee Stant, Morgan Verhoff, Hailey Warnimont.

Post navigation