Allen East high and middle schools


3.0 to 3.9

Grade 5: Priyanjali Bell, Brooke Blue, Dylan Chapman, Katey Closson, Harper Corbet, Camden Cosart, Jaden Covault, Brooklyn Crumrine, Chloey Feldner, Eli Franklin, Jensen Glorioso, Ethan Gullett, Asalynn Haney, Ethan Hershberger, Keagan Jones, Olivia Jones, Evelyn Lehman, Miles McDorman, Madison Miller, Paige Miller, Harper Nelson, Ava Roby, Logan Sanders, Gwendolyn Schaefer, Ashton Smith, Colt Snyder, Zackary Spallinger, Travis Stanley, Maxwell Williams, Lauren Wireman, Aaliyah Young.

Grade 6: Charisty Boughan, Brady Brooks, Lucas Calvert, Peyton Carter, Levi Clum, Lyla Clum, Sondra Clum, Brynna Contris, Hunter Crumrine, Ella Downing, Damien Duran, Bree-Anna Goble, Ava Gossard, Lola Hoel, Deacon Jones, Jayda Kennedy, Cole Kruger, Avery Lawrence, Addyson Lowell, Ethan McKeever, Blake Myers, Kaiden Nebrida, Delaney Neff, Mallorie Nelson, Madison Nickles, Aniya Prowant, Emmanuel Rettig, Brynn Richardson, Ryleigh Roberson, Elayna Smith, Olivia Snyder, James Spyker, Lucy Thornes, Nathaniel Titus, Alexander Viola, Silas Walker.

Grade 7: Hudson Bauman, Asher Brown, Emily Calvert, Allie Chiles, Kyden Culbertson, Alleysen DeCoursey, Jackson Friesner, Victoria Gossard, Carlee Haderman, Jacob Haney, Logan Helser, Dakota Henry, Logan Huck, Peyton Hulsmeyer, Abbey Hunsaker, Garrett Jennings, Faith Kill, Allyssa Kimmet, Mason Kirkpatrick, Laci Leatherman, Ella Miller, Dawson Morrisey, Jakob Myers, Reagan Nickles, Parker Niese, Tanner Paxson, Jacob Pinks, Nickolas Reichenbach, Kylee Schick, Grant Slusser, Abigail Spencer, Alana Staley, Jack Stark, Grace Sutton, Sophia Webb, Lane Wildermuth, Ethan Young.

Grade 8: Miah Binkley, Garrett Bolender, Braden Clum, Carson Clum, Jackson Covault, Noah Eblin, Devin Foster, Sydney Gardner, Wesley Goble, Cameron Grant, Lee Grant, Mallori Hatcher, Ashley Hawk, Mitchel Hawk, Madison Jackson, Jace Martin, Kylie McGinnis, Jac Nickles, Riley Nungester, Samantha Peachey, Landen Poling, Brooke Reichenbach, Emilio Rettig, Jorden Scott, Elizabeth Sheidler, Kennedi Shilling, Riley Slusser, Cody Smith, Joseph Spyker, Danica Stanley, Riley Stark, Grace Studer, Brynna Webb, Aubrey Young, Nicholas Zellmann.

4.0

Grade 5: Reese Parker, Brody Rister.

Grade 6: Vivian Elrod, Lance Fuller, Whitney Hawk, Ellee McKeever, Kaleigh Sasada, Bronwyn Schaefer, Landen Twining, Zoe Zeller.

Grade 7: Roy Davies, Kaiya Hinebaugh, Rilynn Jones, Dylan Miller, Sierra Studer, Sophia Zeller.

Grade 8: Cole Barton, Savana Brooks, Isabelle Carman, Emily Closson, Taylor Counts, Morgan Dilbone, Layne Dotson, Ransom Holman, Soraya Jackson, Jalen Johnson, Delaney Jones, Megan Koehlinger, Alliyah Rogers, Ella Schick, Emma Woodruff.

3.0 to 3.9

Freshmen: Izabella Blevins, Braeden Bloomfield, Gabriel Cox, Eli Criblez, Boston Culbertson, Carissa Eley, Jayden Glorioso, Chloe Haberman, Olivia Heffner, Caleb Hopkins, Samuel Kill, Benjamin Lawrence, Madeline Myers, Trinity Patterson, Lexy Payne, Dylan Piehl, John Raines, Morgan Reichenbach, Audrey Rex, Elle Richardson, Landen Risner, Bethany Smith, Savannah Snyder, Izabelle Spencer, Megan Sutton, Nicole Thaxton, Emma Tobe, Kennedy Truex, Henry Walker, Luke Walker, Maggie Wanamaker, Hannah Williams, Gage Wireman, Kade Wireman.

Sophomores: Blaine Belcher, Emma Brinkman, Dylan Dilbone, Layla Dotson, Ethan Garver, Ezra Garver, Silas Gillespie, Cameron Hedrick, Nathan Hefner, Mason Hutchinson, Eneko Iribarren Sanz, Nolan Kayser, Mason Maehlman, Gracee McKeever, Kaitlyn Miller, Zachary Miller, Lacey Nease, Ashton Neff, Karrisa Pettry, Jadyn Plaugher, Kenyen Rettig, Gage Rister, Brandi Robert, Bryan Rowe, Cyrus Schafer, Morgan Schick, Eliza Schimmoeller, Hunter Sidle, Savannah Sizemore, Jarrett Thomas, Lauren Williams, Alekzavier Winner, Abigail Wireman, Daniel Wise, Matthew Wise, Malori Zanick.

Juniors: Cierra Anspach, Devin Anspach, Ronja Bilger, Hayley Bosworth, Alivia Craig, Gabriel Criblez, Kaylee Fisher, Carter Frey, Reagan Goff, Braelin Houston, Nathan Ketchum, Olivia Louth, Gavin Maxwell, Taylor McGraw, Lainie Miller, Lauryn Miller, Caitlyn Musselman, Medjina Nungester, Chase Painter, Emma Segall, Jared Shea, Dalton Smith, Laci White, Kristin Whitley, Travis Wilson.

Seniors: Bryce Belcher, Kira Birchfield, Carter Burden, Brennan Davies, Kurt Eldridge, Nathan Freed, Noah Fricke, Brooke Frisch, Paige Harrod, Devin Hopkins, Jordan Kennedy, Kadin Koontz, Ally Moore, Aidan Neff, Victoria Newland, Corbin Reynolds, John Williams, Dallas Wright, Wyatt Young.

4.0

Freshmen: Sadie Armstrong, Riley Eaton, Jude Glorioso, Samuel Hauenstein, Jacob Hershberger, Jaden Hicks, Braylen Kennedy, Madison Leatherman, Keaton Lehman, Sophia Parker, Brady Shea, Esequiel Soria.

Sophomores: Sydney Ackerman, Lilie Barton, Leuviah Blakma, Breanna Bloomfield, Noah Brown, Ashlyn Buzhardt, Josselynne Carmean, Callie Carter, Hope Cheney, Blake Clum, Isabella Clum, Haley Coats, Anna Davies, Aidrien Goble, Lacilynn Graham, Brooke Helser, Montana Hulsmeyer, Ethan Kahle, Braelyn Lawrence, Ryanne Lehman, Kylie McKenzie, Gavin Miller, Julie Moeller, Amanda Moore, Zane Rex, Alexandria Rodriguez, Alyssa Rollins, Grant Scott, Emma Spencer, James Stager, Isabella Treglia.

Juniors: Grace Bell, Rosemary Carman, Drake Carmean, Tyler Clum, Michaela Cosart, Mollie Evans, Amber Hardeman, Blake Hershberger, Mackenzie Jackson, Addison Jones, Madison Mason, Olivia Parker, Haley Prine.

Seniors: Abigail Baughman, Nicholas Baughman, Hayley Closson, Andrew Cochensparger, Maya Downing, Sydnee Golden, Jacob Hardeman, Taylor Heffner, Thomas Himsel, Logan McCluer, Julia Meyer, Kyle Newland, Maranda Roessler, Taylor Rooker, Lewis Schafer, Anamya Truex, Shyanne Wingfield.

Post navigation