Pandora-Gilboa schools


Grade 5

A: Brady Deleruyelle, Grady Gerding, Ryan Hohenbrink, Elizabeth Knueven, Miley Moore, Evelyn Moyers, Laira Parkins, Alexander Rutschilling, William Schulte, Kenedeye Scoles, William Sprunger, Micah Wise.

A/B: Maddox Blank, Caleb Doty, Gaven Geiger, Conner Gerten, Grady Kempf, Brooke Ramey.

Merit: Samuel Amstutz, Trent Benroth, Caleb Kreiling, Gavin Lee, Jacob Miller, Lindy Schutz.

Grade 6

A: Carter Berger, Ava Huffman, Savannah Knueven, Natalie Long, Ethan Suter, Alyssa Tucker, Camden Verhoff.

A/B: Samuel Brannon, Hailey Deleruyelle, Allison Dysert, Jacob Geren, Austin Giesige, Kya Hixon, Ty Huffman, Corrin Luginbill, Addison Luttfring, Chase Meyer, Keelin Miller, Landen Moore, Kaden Mullins, Emma Muniz, Gavin Schulte, Claire Stall, Laila Wentz.

Merit: Levi Amstutz, Matthew Benroth, Ali Bre’ Cherry, Breann Fischer, Matthew Friia, Cory Gerten, Cora Hovest, Logan Morman.

Grade 7

A: Abigail Butte, Chase Dettrow, Devin Draper, Alexys Hermiller, Austin Maag, Matthew Maag, Andrew Miller, Tyler Pugh, Madison Rutschilling, Kaden Smith, Lauren Teders, Nathan Walker, Alexis Wentz, Ciel Wise.

A/B: Nevaeh Altman, Peyton Diller, Blake Duling, Paige Ferguson, Izik Hilty, Zachary Hohenbrink, Eli Luginbill, Makayla Suter, Derrick Teders, Issabelle Vanmeter.

Merit: Anna Averesch, Anna Kempf, Braylon Rogan, Brianna Root.

Grade 8

A: Chloe Beckman, Benjamin Brannon, Aiden Harris, Colin Harris, Owen Huffman, Madison Kinsinger, Raegan Krohn, Aidan Morris, Zachary Neuenschwander, Anna Parkins, Isaac Stall, Owen Teders, Avery Traxler, Macy Wilson.

A/B: Eliana Hixon, Tanner Liechty, Carson Meyer, Aiden Miller, Kamira Norton, Chase Otto, Carmen Schroeder, Andrew Suter.

Merit: Charlotte Boisvert, Brock Stall.

Grade 9

A: Emily Butte, Emma Gerding, Derek Maag, Autumn Schulte, Elam Suter, Grace Torres, Aliyah Wise.

A/B: Audra Basinger, Emme’Mae Cherry, Skylar Diller, William Huston, Weston Macke, Garrett Schumacher, Olivia Shaneyfelt.

Grade 10

A: Victoria Duling, Hailey Dysert, Lacie Fenstermaker, Eli Huffman, Makenzie Luttfring, Taelor Miller, Lillie Nofziger, Taryn Scott, Mikayla Simons, Nicholas Walker.

A/B: Caden Beckman, Mallory Deken, Rae Fagan, Grant Farthing, Breckin Grothause, Jaden Kohli, Evan Long, Korbin Matson, Erin Shartell, Seth Tadena.

Grade 11

A: Alexis Augsburger, Samantha Baldridge, Laura Basinger, Madison Hovest, Caitlyn Maag, Andrew Meyer, Alexandra Neuenschwander, Silas Schmenk, Jacob Suter, Michelle Velasquez.

A/B: Gavin Biery, Jacob Bowers, Samuel Burkholder, Makayla Kinsinger, Reid Liechty, Bryan Pugh, Charles Ritchey, Evelyn Russell, Blake Steiner.

Grade 12

A: Molly Baumgartner, Lauren Beechboard, Mikayla Bockrath, Makayla Chamberlin, Paige Farthing, Walker Macke, Austin Miller, Sophia Shaneyfelt, Kaleb Sherer, Isaac Stall.

A/B: Ciera Altman, Zachary Duling, Becca Luttfring.

Post navigation