Allen East high and middle schools


Middle School

3.0 to 3.9

Grade 5: Kenton Amstutz, Eve Balderaz, Priyanjali Bell, Brooke Blue, Isabella Burden, Dylan Chapman, Katey Closson, Harper Corbet, Camden Cosart, Claire Cox, Jake Cox, Kelsey Eley, Breonna Fetter, Jensen Glorioso, Ethan Gullett, Asalynn Haney, Campbel Hawk, Cody Helton, Ethan Hershberger, Dominic Hesseling, Paige Holloway, Keagan Jones, Olivia Jones, Evelyn Lehman, Caleb Lybarger, Miles McDorman, Abigail McPheron, Madison Miller, Ava Morris, Harper Nelson, Cole Niese, Reese Parker, Braylon Paxson, Addison Poling, Lincoln Risner, Brody Rister, Gwendolyn Schaefer, Alizah Simpson, Colt Snyder, Travis Stanley, Laura Telljohann, Lauren Wireman, Aaliyah Young.

Grade 6: Dylan Binkley, Brady Brooks, Lucas Calvert, Peyton Carter, Lyla Clum, Ella Downing, Vivian Elrod, Trenton Ernest, Lance Fuller, Kade Gardner, Bree-Anna Goble, Ava Gossard, Whitney Hawk, Kaytlynn Holloway, Jade Hunnaman, Deacon Jones, Rylie Jordan, Jayda Kennedy, Avery Kessen, Cole Kruger, Avery Lawrence, Ellee McKeever, Ethan McKeever, Blake Myers, Aleeyah Nease, Delaney Neff, Mallori Nelson, Madison Nickles, Aniya Prowant, Emmanuel Rettig, Brynn Richardson, Ryleigh Roberson, Ethan Rutherford, Kaleigh Sasada, Bronwyn Schaefer, Olivia Snyder, James Spyker, Lucy Thornes, Nathaniel Titus, Dante Turney, Landen Twining, Alexander Viola, Silas Walker, Ethan Woodruff.

Grade 7: Emily Calvert, Grayden Cox, Roy Davies, Alleysen DeCoursey, Summer Ewing, Jackson Friesner, Victoria Gossard, Jacob Haney, Devin Harris, Kaiya Hinebaugh, Logan Huck, Peyton Hulsmeyer, Abbey Hunsaker, Rilynn Jones, Parker Kayser, Faith Kill, Allyssa Kimmet, Mason Kirkpatrick, Laci Letherman, Dylan Miller, Ella Miller, Sydney Munro, Jakob Myers, Hunter Nickles, Taylor Nickles, Parker Niese, Tanner Paxson, Jacob Pinks, Nickolas Reichenbach, Grant Slusser, Abigail Spencer, Alana Staley, Kate Stratton, Grace Sutton, Ethan Young.

Grade 8: Miah Binkley, Savana Brooks, Kylee Carter, Carson Clum, Wesley Goble, Cameron Grant, Lee Grant, Mallori Hatcher, Ransom Holman, Madison Jackson, Soraya Jackson, Jalen Johnson, Delaney Jones, Donovan Kennedy, Kylee McGinnis, Justin Moeller, Jac Nickles, Samantha Peachey, Emillio Rettig, Alliyah Rogers, Madisen Rooker, Isen Schafer, Jordan Scott, Kennedi Shilling, Riley Slusser, Danica Stanley, Riley Stark, Aubrey Young.

4.0

Grade 5: Ava Roby.

Grade 6: Levi Clum, Zoe Zeller.

Grade 7: Carlee Haberman, Sierra Studer, Sophia Zeller.

Grade 8: Cole Barton, Isabella Carman, Emily Closson, Taylor Counts, Morgan Dilbone, Layne Dotson, Devan Foster, Megan Koehlinger, Ella Schick, Grace Studer, Emma Woodruff.

High School

3.0 to 3.9

Freshmen: Sadie Armstrong, Braeden Bloomfield, Blaine Cochensparger, Gabriel Cox, Eli Criblez, Carissa Eley, Jude Glorioso, Chloe Haberman, Samuel Hauenstein, Olivia Heffner, Jaden Hicks, Caleb Hopkins, Braylen Kennedy, Samuel Kill, Keaton Lehman, Kendal Moyer, Megan Mumaw, Madeline Myers, Trinity Patterson, Lexy Payne, Dylan Piehl, Abby Prine, John Raines, Morgan Reichenbach, Rae Reichenbach, Audrey Rex, Elle Richardson, Landen Risner, Adrianna Rutherford, Brady Shea, Bethany Smith, Savannah Snyder, Megan Sutton, Nicole Thaxton, Emma Tobe, Kennedy Truex, Luke Walker, Maggie Wanamaker, Hannah Williams, Britt Young.

Sophomores: Emma Brinkman, Hope Cheney, Blake Clum, Haley Coats, Anna Davies, Dylan Dilbone, Layla Dotson, Ethan Garver, Ezra Garver, Silas Gillespie, Cameron Hedrick, Nathan Hefner, Brooke Helser, Montana Hulsmeyer, Mason Hutchsinson, Matti King, Braelyn Lawrence, Elijah Lawrence, Ryanne Lehman, Mason Maehlman, Kaitlyn Miller, Zachary Miller, Amanda Moore, Paige Mosley, Lacey Nease, Karrissa Pettry, Jadyn Plaugher, Kenyen Rettig, Gage Rister, Alexandria Rodriguez, Alyssa Rollins, Matthew Routson, Bryan Rowe, Cyrus Schafer, Morgan Schick, Grant Scott, Hunter Sidle, Savannah Sizemore, Jacob Smith, Emma Spencer, Jarrett Thomas, Emilee Truex, Keyanna Vance, Lauren Williams, Jordan Wilson, Alekzavier Winner, Conner Winslow, Abigail Wireman, Daniel Wise, Matthew Wise.

Juniors: Cierra Anspach, Ronja Bilger, Hayley Bosworth, Drake Carmean, Michaela Cosart, Alivia Craig, Luke Dear, Kaylee Fisher, Carter Frey, Reagan Goff, Blake Hershberger, Braelin Houston, Addison Jones, Nathan Ketchum, Olivia Louth, Taylor McGraw, Lainie Miller, Lauryn Miller, Emma Moritz, Caitlyn Musselman, Medjina Nungester, Kenzie Parks, Haley Prine, Jared Shea, Dalton Smith, Madison Treglia, Laci White, Kristin Whitley, Travis Wilson.

Seniors: Lydia Barhorst, Alexandria Barker, Nicholas Baughman, Malachi Blakma, Carter Burden, Andrew Cochensparger, Brennan Davies, Mason Dotson, Nathan Freed, Noah Fricke, Brooke Frisch, Morgan Gutierrez, Paige Harrod, Thomas Himsel, Devyn Hopkins, Ashley Huck, Gavin Hutchison, Rachel Kanney, Jordan Kennedy, Kadin Koontz, Ally Moore, Garrett Neth, Victoria Newland, Dawson Redman, Corbin Reynolds, Olivia Silone, John Williams, Shyanne Wingfield, Dallas Wright.

4.0

Freshmen: Riley Eaton, Jacob Hershberger, Madison Leatherman, Sophia Parker, Esequiel Soria.

Sophomores: Sydney Ackerman, Lilie Barton, Leuviah Blakma, Breanna Bloomfield, Noah Brown, Ashlyn Buzhardt, Josselynne Carmean, Callie Carter, Isabella Clum, Aidrien Goble, Lacilynn Graham, Ethan Kahle, Kylie McKenzie, Gavin Miller, Julie Moeller, Ashton Neff, Zane Rex, James Stager, Isabella Treglia.

Juniors: Grace Bell, Rosemary Carman, Tyler Clum, Mollie Evans, Amber Hardeman, Mackenzie Jackson, Olivia Parker, Hope Viola.

Seniors: Abigail Baughman, Bryce Belcher, Katlyn Binkley, Kira Birchfield, Hayley Closson, Maya Downing, Sydnee Golden, Jacob Hardeman, Taylor Heffner, Logan McCluer, Julia Meyer, Aidan Neff, Kyle Newland, Maranda Roessler, Taylor Rooker, Lewis Schafer, Anamya Truex.

Post navigation