Apollo Career Center


4.0

Ada: Chloe Jones, Melina Temple.

Allen East: Danielle Blakeley, Kelsie Hubbard, Luke Hunter, Danielle Redman, Kirstynn Rowe, Abigail Whitaker.

Bath: Audisty Brunk, John Butler, Abbigail Clay, Jason Flick, Braden Reynolds, Kyle Wall.

Columbus Grove: Cassidy Brinkman, Shane Cornell, Kiara Daniels, Brandon Morman.

Elida: Abbigail Babcock, Anika Baker, Aneesea Bott, Aubrey Breitigan, Robert Gehr, Joseph Kohli.

Hardin Northern: Ella King, Cody Wilmoth.

Homeschooled: Andrew Klay, Carissa Mayer, Kaitlyn Mayer, Caleb Naylor, James Naylor, Kenzee Reynolds, Joshua Smoll, Klarissa Staley, Kordelia Staley, Grant Stump.

Jefferson High School: Blake Glossett.

Lima Central Catholic: Ana Voltani.

Ohio Connections Academy: Nathaniel Myers.

Shawnee: Madison Baker, Jordan Burke, Joseph Carver, Devon Casler, Chamberlynn Jackson, Braxton Ledezma, Trever Miller, Kimberly Okuly, Sara Pescosolido, Mason Porter, Madyson Reed, Javier Romo, Trinity Soria, Thapthida Southibounnorath, Brianna Stech, Reagan Thornton.

Spencerville: Trenton Schrolucke, Brandon Stiles.

Temple Christian: Elizabeth Helser.

Wapakoneta: Brianna Blatz, Koleman Brown, Amber Bruno, Katelyn Hughes, Gina Place, Zachary Tangeman, Gideon Vermillion, Bekka-Starr Ward, Cheyanne Wendel.

WCLA: Briana Hoover, Shyan Shellenbarger.

3.0 to 3.9

Ada: Kyle Crouse, Scotty Fuqua, Caimin Goodman, Olivia Hiester, Dawson Hilty, Colby Kloeppel, Alisia Newland-Lemaster, Jaycee Sampson, Hanna Skiver, Alex Sweigart, Destayne White, Mason Williams.

Allen East: Ethan Boday, Jaycie Brown, Kaylee Cochrane, Brooke Frisch, Lillian Fritch, Cole Jacobs, Joseph Jones, Austin McKenzie, Kaitlyn Michael, McKenna Miller, Zackery Moore, Gavin Parks, Jaden Scott, Aviona Van Waning.

Bath: Faith Adams, Megan Alexander, Jillian Anderson, Cory Bowers, Gage Butler, Kelsey Carter, Alexander Cowan, Brittany Davenport, Vera Dunahay, Britney Gaines, Devon Helmig, Matthew Horton, Mattilynn Jackson, Nyssa McNamara, Tyler Metz, Tabitha Miller, Kathryn Myers, Jonathan Schroeder, Jaylin Stanley, Andrew Swallow, Austin Walker, Cameron Wallace, Logan Wheeler, Taylor Williams, Bayne Wireman.

Bluffton: Lillian Campbell, Sean Casemier, Alexander Cogley, Isaac Inmon, Jaelyn Lancaster, Kassidy Leedy, MaKaighla Morris, Joshua Taylor, Kaitlin Thurmond, Austin Warren.

Columbus Grove: MacKenzie Caton, Vanessa Gander, Zebulon Groch, Zachary Grone, Abigayle Hefner, Waylon Lathrop, Elizabeth Louth, Alexis Nartker, John Schmiedebusch, Hannah Watson.

Delphos Jefferson: Blake Glossett.

Elida: Austin Bailey, Cole Bauman, Jordan Bilimek, Khyia Brown, Taylor Chiles, Korbin Crates, Makala Finney, Micah Fisher, Amber Gessel, Yasmine Gurley, Travis Holycross, Anthony Kline, Zachariah Kohli, Paul Long, Shelby Mowery, Priscella Penwell, Alyssa Roberts, Kayden Roeder, Makenzie Ruvoldt, Nevin Sackinger, Ke’Nyah Sanders, McKenzie Schrader, Haley Sheffield, Constancia Slaise, Lawrence Slygh, Kevin Stacey, Danielle Stoner, Alazae Thomas, Anyjah Ward, Alonna White.

Hardin Northern: Kaylynn Cook, Makayla Jolliff, Lukas Newland, Nicolette O’Brien, Jared Ruhlen.

Homeschooled: Ashley Klay, Levi Stump.

Kalida: Hannah Schroeder.

Lima Central Catholic: Rodney Bennett, Camila Costa, Amaya Pearson, Braydon Ruble, Hailey Tidd.

Lima Senior: Logan Dunlap, Billie Keith, Kenzee Mayer, Victoria Sharp, Mackenzie Showalter.

Pandora-Gilboa: Dylan Bryan.

Perry: Kelsey Bonnell, Anthony Collins, Rashad Davis, Awnah Guerrero, Alexis Handshoe, Kalie Klett, Logan Liles, Destiney Money, James Morgan, Robert Ogle, Nasir Powell-Hall, Kevin Rader, Grace Wilson.

Shawnee: Charmain Aldajuste, Eileen Baker, Lauryn Barry, Jason Bennett, Gavin Brown, Caitlin Castronova, Jaleigh Coffman, Peyton Deubler, Russell Doseck, Zachary Elgert, Caleb Fisher, Hannah Freed, Arianna Gronas, Sophie Hanna, Cole Harrison, Taylor Hershberger, Joshua Hixenbaugh, Keaton Holmes, Aaron Hysell Castle, Weston Ingram, Destiny Jackson, Carl Laidlaw, Isaiah Lewis, Tyler Lewis, Jordan Lyons, Riley McDermitt, Alexis Moon, Keaton Norris, Brandon Piercefield, McKenzie Plummer, Kitana Pryor, Kory Rehling, Brandon Roberts, Lauren Sampson, Kendal Schimpf, Savannah Sellers, Ryan Sharp, Megan Sherrick, Morgan Taviano, Ethan Taylor, Joyah Thompson, Robert Tone, Grant Treadway, Geoffrey Treece, Chloe Ward, Gavin Wolf.

Sidney: Justin Ball.

Spencerville: Trey Beebe, Kayleigh Boyed, Hannah Burnett, Brendon French, Laurel Frew, Spencer Galbraith, Travis Gallimore, Alex Gallman, Jay Goetz, Ethan Harmon, Gavin Harmon, Cameron Harrod, Makiya Martin, Emilee Och, Andrew Pardon, Crystal Satterfield, Chase Settlemire, Lexie Shaffer, Dillon Smith, Ty Whitney, Evan Wurst, Spencer Youngpeter.

Temple Christian: Isaac Lee.

Wapakoneta: Keiry Aguirre, Justin Alexander, Ezekiel Arnett, Eliza Avery, Tiffany Barrientos, Nicholas Bartholomew, Alexander Bingaman, Makayla Boysel, Hunter Breitigam, Dakota Brown, Chelsea Butts, Breonna Cook, Brady Courtney, Alexis Davis, Jazlyn Davis, Lacey Detrick, Amber Douglas, Austin Dulebohn, Connor Foor, Elora Freistuhler, Dylan Gonterman, Makynzi Green, Kara Groves, Caleb Hall, Kassidy Hicks, Miranda Hilty, Bryce Hogan, Jamie Klosterman, Matthew Koch, Kurt Kreitzer, Jonah Laman, John Leisure, Olivia Leppla, Kylee McPheron, Brielle Meeks, Dezirae Meier, Denver Norman, Allison Nuesmeyer, Hailey Poore, Devin Rapp, Jasmine Ray, Shane Rohrbach, Dylan Rolston, Zachary Schlenker, Owen Simonson, Brandon Stemen, Andrew Stern, Katelynn Stevenson.

Waynesfield-Goshen: Emily Blanchfield, Dustin Plummer, Jeremy Riemesch.

Post navigation