Miller City High School


High School

A

Grade 9: Nicole Ellerbrock, Alexis Heuerman, Abigail Long, Alyson Michel, Evan Niese, Tessa Oedy, Zachary Rieman, Kristina Riepenhoff, Austin Ruhe.

Grade 10: Lauren Hermiller, Grace Homier, Kayleen Maas, Thomas Michel, Abigail Reyna, Grace Schroeder, Maggie Schroeder.

Grade 11: Anthony Inkrott, Collin Oedy, Daniel Siebeneck, Kaydee Stant.

Grade 12: Cody Ellerbrock, Amanda Schroeder, Megan Verhoff, Emily Warnimont, Elizabeth Westrick.

Hall of Fame

Grade 9: Samuel Ellerbrock, Gavin Inkrott, Abigail Lammers, Jaden Nuveman, Joseph Schnipke, Marie Schroeder, Abigail Teders, Brian Wank, Caleb Warnimont.

Grade 10: Emma Barlage, Hannah Brown, Aubrey Knueven, Adrienne Kuhlman, Autumn Niese, Ross Niese, Madeline Otto, Reese Recker.

Grade 11: Daniella Alvear, Katelyn Kuhlman, Kylie Peck, Emma Recker, Cayla Troyer, Sofie VanWezel.

Grade 12: Maranda Berger, Kylie Berner, Gabriella Dershem, Donald Ellerbrock, Luke Lammers, Abby Niese, Luke Peck, Ashley Schroeder, Renae Schroeder, Aiden Searfoss, Collin Sheets, Stevan Stechschulte, Zachary Warnimont.

Honor Roll

Grade 9: Alexis Banks, Raegan Cox, Morgan Dunbar, Payton Ford, Bryce Hoffman, Dillon Peck, Ryan Schroeder, Tava Schroeder, Aaron Siebeneck, Karley Stant, Austin Wilhelm.

Grade 10: Jonathan Burgei, Madison Ellerbrock, Caleb Giesken, Natalie Koenig, Tyson Maynard, Trevor Niese, Lilia Schnipke, Autumn Searfoss, Kathryn Siebeneck.

Grade 11: Evelyn Burwell, Ezra Deitering, Nathaniel DeMuth, Mitchel Konst, Madison Ruhe, Dakota Warnimont.

Grade 12: Tessa Brinkman, Anthony Brooks, Reid Carr, Caleb Dershem, Isaac Fillinger, Ralph Inkrott, Brittany Kuhlman, McKenna Kuhlman, Cole Niese.

Middle School

A

Grade 6: Travis DeMuth, Anna Niese, Kallee Stant, Hailey Warnimont.

Grade 7: Cole Blankemeier, Chelsea Erford, Isabel Reyna, Evan Schroeder, Owen Tobe.

Grade 8: Carley Hermiller, Connor Hermiller, Emily Niese, Taylor Wilhelm.

Hall of Fame

Grade 6: Rori Butcher, Addison Ellerbrock, Jackson Gilgenbach, Anna Keeler, Jonathon Nartker, Ava Niese, Braylon Niese, William Otto, Ella Recker, Brandon Reynolds, Isabelle Rieman, Reagan Schiffer.

Grade 7: Ethan Ellerbrock, Madalyn Erford, Molly Inkrott, Karyssa Long, Kamryn Miller, Silas Niese, Ava Ruck, Jordan Schnipke, Samantha Siebeneck, Danielle Siefker.

Grade 8: Philip Ellerbrock, Kiana Gable, Alvin Homier, Nicolette Inkrott, Elizabeth Otto, Grant Palte, Grace Pfau, Corrie Schroeder, Tori Wenzinger.

Honor Roll

Grade 6: Brendan Barlage, Bailey David, Alyssa Michel, Brayden Niese, Carter Niese, Gavin Niese, Isaac Niese, Rylan Niese, Andrea Pfau, Taygen Rieman, Ashten Searfoss, David Siebeneck, Morgan Verhoff, Makenna Warnimont.

Grade 7: Ethan Barlage, Kayleigh Brown, Kaleb Gable, Brent Koenig, Carson Lehman, Taylor Michel, Andon Ruhe, Aaron Schnipke, Chelsea Wilhelm.

Grade 8: Stephanie Berger, Samantha DeMuth, Tessa Long, Liberty Niese, Thomas Weis.

Post navigation