Allen East schools


High school

3.0-3.9

Freshmen: Sydney Ackerman, Cheyenne Amstutz, Breanna Bloomfield, Emma Brinkman, Ashlyn Buzhardt, Callie Carter, Hope Cheney, Blake Clum, Haley Coats, Anna Davies, Dylan Dilbone, Layla Dotson, Ethan Garver, Ezra Garver, Silas Gillespie, Aidrien Goble, Lacilynn Graham, Nathan Hefner, Montana Hulsmeyer, Mason Hutchinson, Ethan Kahle, Matti King, Braelyn Lawrence, Mason Maehlman, Gracee McKeever, Kaitlyn Miller, Zachary Miller, Amanda Moore, Ashton Neff, Garett Newland, Samantha Phillips, Jadyn Plaugher, Kenyen Rettig, Zane Rex, Gage Rister, Alexandria Rodriguez, Bryan Rowe, Cyrus Schafer, Morgan Schick, Eliza Schimmoeller, Grant Scott, Hunter Sidle, Savannah Sizemore, Jacob Smith, Emma Spencer, James Stager, Jarrett Thomas, Emilee Truex, Jordan Wilson, Alekzavier Winner, Abigail Wireman, Daniel Wise, Matthew Wise, Malori Zanick.

Sophomores: Cierra Anspach, Hayley Bosworth, Brooklyn Campbell, Drake Carmean, Alivia Craig, Gabriel Criblez, Sadie Dafler, Luke Dear, Kaylee Fisher, Ashley Fox, Carter Frey, Sean Higbie, Braelin Houston, Addison Jones, Izabella Keiffer, Emily Kerchenfaut, Nathan Ketchum, Olivia Louth, Madison Mason, Gavin Maxwell, Gabriella Miller, Lauryn Miller, Emma Moritz, Medjina Nungester, Kenzie Parks, Karley Payne, Carrie Roether, Haleigh Rogers, Kyleigh Rumer, Jared Shea, Mikhale Skeid, Aden Smith, Dalton Smith, Madison Treglia, Cassie Whitaker, Travis Wilson, Chloe Zellmann.

Juniors: Lydia Barhorst, Abigail Baughman, Nicholas Baughman, Katlyn Binkley, Kira Birchfield, Carter Burden, Brennan Davies, Maya Downing, Noah Fricke, Morgan Gutierrez, Paige Harrod, Logan Heffner, Edranae Hernandez-Nunez, Thomas Himsel, Devyn Hopkins, Logan McCluer, Julia Meyer, Garrett Neth, Victoria Newland, Corbin Reynolds, Riley Richardson, Maranda Roessler, Taylor Rooker, Olivia Silone, John Williams, Shyanne Wingfield.

Seniors: Mallory Austin, Kennedy Ball, Kiana Barber, Lakin Basham, Alexandra Briley, Daniel Brown, Isaiah Callahan, Ashley Cheney, Abigail Garver, Felicity Grant, Savannah Howard, Albert Hughes, Jasmine Johnson, Kayla La Rotonda, Karrie LeSure, Madison McVicker, Kasey Meyer, Sydney Miller, Kateland Newland, Kirstyn Pettry, Macayla Phllips, Nicholas Phillips, Ethan Reichenbach, Allyson Richardson, Reilly Schultz, Gabrielle Scott, Elisa Staley, Summer Stark, Kaya Sweigart, Maggie Thullen, McKinsey Wireman.

4.0

Freshmen: Lilie Barton, Leuviah Blakma, Noah Brown, Isabella Clum, Brooke Helser, Ryanne Lehman, Kylie McKenzie, Gavin Miller, Julie Moeller, Lacey Nease, Alyssa Rollins, Matthew Routson, Isabella Treglia, Lauren Williams, Conner Winslow.

Sophomores: Alena Amstutz, Grace Bell, Rosemary Carman, Tyler Clum, Michaela Cosart, Mollie Evans, Nathan Freed, Amber Hardeman, Blake Hershberger, Mackenzie Jackson, Miranda Kirkpatrick, Lainie Miller, Caitlyn Musselman, Olivia Parker, Haley Prine, Laci White, Kristin Whitley.

Juniors: Hayley Closson, Andrew Cochensparger, Sydnee Golden, Jacob Hardeman, Aidan Neff, Kyle Newland, Lewis Schafer, Anamya Truex.

Seniors: Cora Baumgartner, Taylor Brown, Lauren Criblez, Christian Hedrick, Casey Ketcham, Derek Koehlinger, Olivia Lawrence, Summer McCloskey, Devin Reed, Dustin Rowe, Gracie Shepherd-Frisby, Sydney Treglia, Gabriel Williams.

Middle school

3.0-3.9

Grade 6: Asher Brown, Allie Chiles, Alleysen DeCoursey, Jackson Friesner, Victoria Gossard, Carlee Haberman, Jacob Haney, Logan Huck, Peyton Hulsmeyer, Abbey Hunsaker, Rilynn Jones, Parker Kayser, Faith Kill, Allyssa Kimmet, Mason Kirkpatrick, Colton McClintock, Dylan Miller, Ella Miller, Jakob Myers, Taylor Nickles, Jacob Pinks, Nickolas Reichenbach, Cameron Rex, Kylee Schick, Grant Slusser, Alana Staley, Kate Stratton, Grace Sutton.

Grade 7: Miah Binkley, Savana Brooks, Kylee Carter, Carson Clum, Jackson Covault, Sydney Gardner, Aubrey Gierhart, Wesley Goble, Cameron Grant, Lee Grant, Mallori Hatcher, Ashley Hawk, Trey Hensley, Ransom Holman, Madison Jackson, Soraya Jackson, Jalen Johnson, Delaney Jones, Donovan Kennedy, Justin Moeller, Zane Newland, Jac Nickles, Riley Nungester, Samantha Peachey, Emillo Rettig, Alliyah Rogers, Isen Schafer, Ella Schick, Jordan Scott, Kennedi Shilling, Riley Slusser, Cody Smith, Danica Stanley, Riley Stark, Grace Studer, Aubrey Young.

Grade 8: Braeden Bloomfield, Aisleen Boday, Blaine Cochensparger, Gabriel Cox, Jude Glorioso, Chloe Haberman, Braylen Kennedy, Samuel Kill, Keaton Lehman, Megan Mumaw, Madeline Myers, Lexy Payne, Dylan Piehl, Morgan Reichenbach, Audrey Rex, Elle Richardson, Brady Shea, Bethany Smith, Preston Smith, Savannah Snyder, Megan Sutton, Nicole Thaxton, Emma Tobe, Kennedy Truex, Maggie Wanamaker, Troy Wildermuth, Hannah Williams, Aliah Woten, Britt Young.

4.0

Grade 6: Roy Davies, Kaiya Hinebaugh, Tanner Paxson, Sierra Studer, Sophia Zeller.

Grade 7: Cole Barton, Carissa Buzhardt, Isabelle Carman, Emily Closson, Taylor Counts, Morgan Dilbone, Layne Dotson, Devan Foster, Megan Koehlinger, Kylee McGinnis, Emma Woodruff.

Grade 8: Riley Eaton, Samuel Hauenstein, Jacob Hershberger, Jaden Hicks, Madison Leatherman, Esequiel Soria.

Post navigation