Apollo Career Center


4.0

Allen East: Danielle Blakeley, Danielle Redman, Kirstynn Rowe, Abigail Whitaker.

Bath: Audisty Brunk, John Butler, Abbigail Clay, Vera Dunahay, Jason Flick, Devon Helmig, Tabitha Miller, Braden Reynolds.

Bluffton: Austin Warren.

Columbus Grove: Cassidy Brinkman, Shane Cornell, Brandon Morman.

Elida: Abbigail Babcock, Anika Baker, Aneesea Bott, Aubrey Breitigan, Alyssa Roberts, Nevin Sackinger.

Hardin Northern: Kaylynn Cook, Ella King, Cody Wilmoth.

Homeschooled: Andrew Klay, Ashley Klay, Carissa Mayer, Kaitlyn Mayer, Caleb Naylor, James Naylor, Kenzee Reynolds, Joshua Smoll, Klarissa Staley, Kordelia Staley, Grant Stump, Levi Stump.

Lima Central Catholic: Ana Voltani.

Ohio Connections Academy: Nathaniel Myers.

Shawnee: Madison Baker, Jordan Burke, Devon Casler, Chamberlynn Jackson, Trever Miller, Kimberly Okuly, Brandon Piercefield, Mason Porter, Kitana Pryor, Madyson Reed, Trinity Soria, Thapthida Southibounnorath, Brianna Stech, Ethan Taylor, Reagan Thornton.

Spencerville: Brendon French, Jay Goetz, Gavin Harmon, Trenton Schrolucke.

Temple Christian: Elizabeth Helser.

Wapakoneta: Brianna Blatz, Makayla Boysel, Amber Bruno, Chelsea Butts, Austin Dulebohn, Katelyn Hughes, Brielle Meeks, Gina Place, Dylan Rolston, Gideon Vermillion, Bekka-Starr Ward, Max Weaver, Cheyanne Wendel.

WCLA: Briana Hoover, Shyan Shellenbarger.

3.0-3.9

Ada: Taylor Combs, Kyle Crouse, Levi England, Scotty Fuqua, Caimin Goodman, Olivia Hiester, Dawson Hilty, Courtney Hollar, Chloe Jones, Colby Kloeppel, Jaycee Sampson, Hanna Skiver, Alex Sweigart, Melina Temple.

Allen East: Ethan Boday, Jaycie Brown, Gavin Devier, Brooke Frisch, Lillian Fritch, Kelsie Hubbard, Cole Jacobs, Austin McKenzie, Jefferson McVicker, Kaitlyn Michael, McKenna Miller, Zackery Moore, Gavin Parks, Jaden Scott, Aviona Van Waning.

Bath: Megan Alexander, Jillian Anderson, Austin Augsburger, Cory Bowers, Gage Butler, Kelsey Carter, Alexander Cowan, Jennica Cox, Haylee Davis, Britney Gaines, Derek Grigsby, Gage Iiames, Mattilynn Jackson, Cody McDonald, Nyssa McNamara, Tyler Metz, Colter Perkins, Elijah Rister, Jonathan Schroeder, Jaylin Stanley, Andrew Swallow, Lea Tidd, Blake Tomlinson, Shelby Vickery, Austin Walker, Kyle Wall, Logan Wheeler, Taylor Williams, Bayne Wireman.

Bluffton: Lillian Campbell, Sean Casemier, Alexander Cogley, Jacey Gardner, Alexandra Hover, Isaac Inmon, Jaelyn Lancaster, Kassidy Leedy, Kaitlin Thurmond.

Columbus Grove: Rachel Boggs, MacKenzie Caton, Kiara Daniels, Abigail Fisk, Raven Gander, Vanessa Gander, Payton Gonzalez, Zachary Grone, Waylon Lathrop, Elizabeth Louth, Alexis Nartker, John Schmiedebusch, Dale Shreves, Hannah Watson.

Delphos Jefferson: Blake Glossett.

Elida: Cole Bauman, Jordan Bilimek, Khyia Brown, Alexus Bryant, Taylor Chiles, Korbin Crates, Makala Finney, Micah Fisher, Amber Gessel, Travis Holycross, Joseph, Kohli, Zachariah Kohli, Paul Long, Shelby Mowery, Destiny Plaugher, Alana Rankin, Rayven Rowe, Makenzie Ruvoldt, Ke’Nyah Sanders, McKenzie Schrader, Haley Sheffield, Constancia Slaise, Lawrence Slygh, Titus Smith, Danielle Stoner, Alazae Thomas, Anyjah Ward, Alonna White.

Hardin Northern: Makayla Jolliff, Nicolette Obrien, Kimberly Williams.

Kalida: Hannah Schroeder.

Lima Central Catholic: Camila Costa, Amaya Pearson, Amir Pearson, Hailey Tidd.

Lima Senior: Logan Dunlap, D’Ayra Hurley, Billie Keith, Kenzee Mayer, Victoria Sharp.

Pandora-Gilboa: Dylan Bryan.

Perry: Nylan Cannon, Anthony Collins, Alli Cummins, Rashad Davis, Lonnie Earl, Awnah Guerrero, Richard Hadding, Alexis Handshoe, Kalie Klett, Kaylin Logan, Destiney Money, Shane Overly, Nasir Powell-Hall, Bradley Walker, Grace Wilson.

Shawnee: Charmain Aldajuste, Eileen Baker, Ian Baker, Lauryn Barry, Jason Bennett, Jessica Brenneman, Skyler Briggs, Gavin Brown, Joseph Carver, Devon Casler, Caitlin Castronova, Kalee Cisco, Jaleigh Coffman, Peyton Deubler, Zachary Elgert, Caleb Fisher, Alex Fleming, Hannah Freed, Arianna Gronas, Joseph Hale, Sophie Hanna, Samantha Hatton, Seth Hernandez, Taylor Hershberger, Joshua Hixenbaugh, Keaton Holmes, Aaron Hysell Castle, Destiny Jackson, Dylan Joyce, Braxton Ledezma, Tyler Lewis, Jordan Lyons, Shelby McLoughlin, Alexis Moon, Kayla O’Dell, Sara Pescosolido, McKenzie Plummer, Kory Rehling, Dylan Rider, Brandon Roberts, Javier Romo, Lauren Sampson, Kendal Schimpf, Savannah Sellers, Ryan Sharp, Megan Sherrick, Alexondria Stafford, Cassandra Sterling, Morgan Taviano, Joyah Thompson, Robert Tone, Grant Treadway, Geoffrey Treece, Chloe Ward, Gavin Wolf.

Sidney: Justin Ball.

Spencerville: Trey Beebe, Grace Bowling, Kayleigh Boyed, Laurel Frew, Ethan Harmon, Cameron Harrod, Jorden Hickey, Adam Jenner, Corinne Layman, Makiya Martin, Emilee Och, Andrew Pardon, Chase Settlemire, Lexie Shaffer, Tyler Shields, Dillon Smith, Ty Whitney, Evan Wurst.

Temple Christian: Isaac Lee.

Wapakoneta: Keiry Aguirre, Justin Aldrich, Ezekiel Arnett, Eliza Avery, Nicholas Bartholomew, Sadie Beck-Pritchard, Alexander Bingaman, Brianna Bishop, Dakota Brown, Koleman Brown, Trey Conley, Breonna Cook, Brady Courtney, Alexis Davis, Jazlyn Davis, Lacey Detrick, Amber Douglas, Connor Foor, Elora Freistuhler, Makynzi Green, Kara Groves, Caleb Hall, Krista Hartman, Kassidy Hicks, Miranda Hilty, Bryce Hogan, Daniel Hunt, Kristina Kachelries, Landon Kennedy, Jamie Klosterman, Matthew Koch, Kurt Kreitzer, Jonah Laman, John Leisure, Kylee McPheron, Dezirae Meier, Denver Norman, Allison Nuesmeyer, Devin Rapp, Jasmine Ray, Shane Rohrbach, Zachary Schlenker, Alexis Shaner, Owen Simonson, Brandon Stemen, Andrew Stern, Katelynn Stevenson, Zachary Tangeman, Brianna Wireman.

Waynesfield-Goshen: Dustin Plummer, Jeremy Riemesch.

Post navigation