Apollo Career Center


4.0

Ada: Kyle Crouse.

Allen East: Danielle Blakeley, Kelsie Hubbard, Luke Hunter, Austin McKenzie, Danielle Redman, Kirstynn Rowe, Jaden Scott, Courtney Taylor, Abigail Whitaker.

Bath: Megan Alexander, Jillian Anderson, Audisty Brunk, Abbigail Clay, Vera Dunahay, Madison Garcia, Braden Reynolds, Blake Tomlinson, Kyle Wall.

Bluffton: Lillian Campbell, Sean Casemier, Jaelyn Lancaster.

Columbus Grove: Cassidy Brinkman, Shane Cornell, Kiara Daniels, Vanessa Gander, Brandon Morman, Hannah Watson.

Elida: Abbigail Babcock, Anika Baker, Aneesea Bott, Aubrey Breitigan, Makala Finney, Joseph Kohli, Kayden Roeder, Rayven Rowe, Shyan Shellenbarger, Anyjah Ward.

Hardin Northern: Makayla Jolliff, Ella King, Cody Wilmoth.

Homeschooled: Andrew Klay, Ashley Klay, Carissa Mayer, Kaitlyn Mayer, Caleb Naylor, James Naylor, Kenzee Reynolds, Klarissa Staley, Kordelia Staley, Grant Stump, Levi Stump.

Lima Central Catholic: Ana Voltani.

Lima Senior: Billie Keith.

Perry: Alec Williams.

Shawnee: Madison Baker, Gavin Brown, Jordan Burke, Joseph Carver, Devon Casler, Zachary Elgert, Hannah Freed, Chamberlynn Jackson, Dylan Joyce, Braxton Ledezma, Trever Miller, Alexis Moon, Kimberly Okuly, Brandon Piercefield, Mason Porter, Kitana Pryor, Madyson Reed, Javier Romo, Kendal Schimpf, Megan Sherrick, Thapthida Southibounnorath, Alexondria Stafford, Brianna Stech, Morgan Taviano, Ethan Taylor, Reagan Thornton.

Spencerville: Grace Bowling, Kayleigh Boyed, Brendon French, Laurel Frew, Jay Goetz, Ethan Harmon, Makiya Martin, Trenton Schrolucke.

Temple Christian: Elizabeth Helser.

Wapakoneta: Keiry Aguirre, Brianna Blatz, Makayla Boysel, Koleman Brown, Amber Bruno, Chelsea Butts, Amber Douglas, Austin Dulebohn, Connor Foor, Makynzi Green, Katelyn Hughes, Jamie Klosterman, Brielle Meeks, Gina Place, Dylan Rolston, Brandon Stemen, Zachary Tangeman, Gideon Vermillion, Bekka-Starr Ward, Cheyanne Wendel.

WCLA: Briana Hoover.

3.0-3.9

Ada: Kathryn Bovender, Taylor Combs, Shelby Davie, Braelynn Dodge, Levi England, Scotty Fuqua, Kianna Green, Olivia Hiester, Courtney Hollar, Chloe Jones, Colby Kloeppel, Alisia Newland-Lemaster, Kiersten Rowe, Jaycee Sampson, Hanna Skiver, Alex Sweigart, Melina Temple, Tabitha Tidd.

Allen East: Kiya Bierly, Ethan Boday, Jaycie Brown, Madison Brown, Kaylee Cochrane, Gavin Devier, Brooke Frisch, Lillian Fritch, Cole Jacobs, Joseph Jones, Kaitlyn Michael, McKenna Miller, Zackery Moore, Gavin Parks, Cassandra Rumer, Aviona Van Waning.

Bath: Faith Adams, Austin Augsburger, Jacob Berghuis, Cory Bowers, Carter Butler, Gage Butler, John Butler, Brady Courtney, Jennica Cox, Haylee Davis, Olivia Dickerson, Zachary Diller, Jason Flick, Derek Grigsby, Tyrese Hampshire, Devon Helmig, Matthew Horton, Mattilynn Jackson, Koen Krites-Priest, Courtney Lewis, Camryn Marquez, Chastain Marshall, Destiny McComber, Harrison McCrary, Cody McDonald, Nyssa McNamara, Tyler Metz, Tabitha Miller, Kathryn Myers, Swan Nichols, Colter Perkins, Paige Reese, Elijah Rister, Chasity Ryane, Jonathan Schroeder, Ashley Smith, Jaylin Stanley, Andrew Swallow, Noah Tenney, Lea Tidd, Brandon Turner, Shelby Vickery, Cameron Wallace, Ivy Walters, Taylor Williams, Bayne Wireman.

Bluffton: Adam Belcher, Alexander Cogley, Jacey Gardner, Alexandra Hover, Isaac Inmon, Kassidy Leedy, MaKaighla Morris, Josie Stever, Joshua Taylor, Kaitlin Thurmond, Austin Warren.

Columbus Grove: Rachel Boggs, MacKenzie Caton, Logan Duling, Abigail Fisk, Raven Gander, Payton Gonzalez, Zebulon Groch, Zachary Grone, Hannah Harnishfeger, Waylon Lathrop, Elizabeth Louth, Alexis Nartker, Kidd Pitney, Dylan Sargent, John Schmiedebusch, Dale Shreves, Haley Spencer, Kyle Stalnaker.

Elida: Dustin Adkins, Bailey Austin, Cole Bauman, Jordan Bilimek, Jaden Boroff, Alexis Bowman, Alexus Bryant, Taylor Chiles, Korbin Crates, Micah Fisher, Amber Gessel, Dylan Gross, Yasmine Gurley, Travis Holycross, Zachariah Kohli, Zachary Kohli, Kylie Lewis, Paul Long, Autumn Martin, Kenzee Mayer, William Mitchell, Jewel Moran, Shelby Mowery, Tyler Musser, Destiny Plaugher, Alana Rankin, Alyssa Roberts, Jalyn Roeder, Makenzie Ruvoldt, Nevin Sackinger, Ke’Nyah Sanders, McKenzie Schrader, Haley Sheffield, Constancia Slaise, Lawrence Slygh, Dominic Smith, Titus Smith, Kevin Stacey, Annalyse Stevens, Danielle Stoner, Elijah Terry, Alazae Thomas, McKenna Vorhees, Brendon Webb, Alonna White.

Hardin Northern: Kaylynn Cook, Travis Musgrave, Nicolette Obrien, Jared Ruhlen, Kimberly Williams.

Homeschooled: Maleeck Houston, Joshua Smoll.

Kalida: Hannah Schroeder.

Lima Central Catholic: Rodney Bennett, SeVaughn Carter, Camila Costa, Amaya Pearson, Amir Pearson, Makayla Spencer, Hailey Tidd, Zade Williams-Foster

Lima Senior: Logan Dunlap, Ja’Mea Evans, D’Ayra Hurley, Donesha Mapp, Victoria Sharp, MacKenzie Showalter, Alyssa Stoner.

Ohio Connections Academy: Nathaniel Myers.

Pandora-Gilboa: Dylan Bryan.

Perry: Kelsey Bonnell, Nyla Cannon, Nylan Cannon, Anthony Collins, Dakota Cox, Rashad Davis, Joshua Dyer, Lonnie Earl, Richard Hadding, Alexis Handshoe, Kalie Klett, Logan Liles, Kaylin Logan, Michael McQueen, Destiney Money, James Morgan, Robert Ogle, Shane Overly, Nasir Powell-Hall, Caitlin Price, Kiley Price, Morgan Rath, Kala Slygh-Michael, Josephine Suarez, Bradley Walker, Grace Wilson, Justin Yant.

Shawnee: Charmain Aldajuste, Eileen Baker, Ian Baker, Lauryn Barry, Jason Bennett, Joseph Bocik, Jessica Brenneman, Skyler Briggs, Caitlin Castronova, Kalee Cisco, Zachary Coby, Jaleigh Coffman, Emma Crawford, Peyton Deubler, Russell Doseck, Charles Edwards, Caleb Fisher, Jacob Frieson, Arianna Gronas, Joseph Hale, Sophie Hanna, Samantha Hatton, Seth Hernandez, Taylor Hershberger, Joshua Hixenbaugh, Keaton Holmes, Aaron Hysell Castle, Weston Ingram, Destiny Jackson, Madison Jordan, Dylan Kohlhorst, Camryn Ladd, Carl Laidlaw, Isaiah Lewis, Tyler Lewis, Jordan Lyons, Riley McDermitt, Shelby McLoughlin, Mark Muleski, Keaton Norris, Kayla O’Dell, Sara Pescosolido, McKenzie Plummer, Kory Rehling, Dylan Rider, Brandon Roberts, Lauren Sampson, Savannah Sellers, Ryan Sharp, Renee Sherrick, Alyssa Skinner, Trinity Soria, Hope Spitnale, Cassandra Sterling, Audree Thomas, Joyah Thompson, Robert Tone, Grant Treadway, Geoffrey Treece, Chloe Ward, Gavin Wolf.

Sidney: Justin Ball.

Spencerville: Trey Beebe, Hannah Burnett, Linc Conrad, Spencer Galbraith, Travis Gallimore, Alex Gallman, Gavin Harmon, Cameron Harrod, Logan Hennon, Jorden Hickey, Treshawn Jones, Jarron Kaylor, Corinne Layman, Sean Layman, Adrian McGue, Emilee Och, Andrew Pardon, Lain Patterson, Chase Settlemire, Lexie Shaffer, Tyler Shields, Dillon Smith, Cole Stumbaugh, Emilee Stumbaugh, Ty Whitney, Evan Wurst, Spencer Youngpeter.

Temple Christian: Isaac Lee.

Wapakoneta: Kasandra Abrams, Justin Aldrich, Justin Alexander, Ezekiel Arnett, Eliza Avery, Tiffany Barrientos, Sadie Beck-Pritchard, Chance Bible, Alexander Bingaman, Brianna Bishop, Brandilynn Boulanger, Jasmine Bradford, Hunter Breitigam, Dakota Brown, Imoen Carder, Brendan Coburn, Trey Conley, Breonna Cook, Brennin Cooper, MacKenzie Cramer, Alexis Davis, Jazlyn Davis, Lacey Detrick, Kia Dobie, Elora Freistuhler, Dylan Gonterman, Jordan Goodman, Kara Groves, Caleb Hall, Kassidy Hicks, Miranda Hilty, Bryce Hogan, Daniel Hunt, Kristina Kachelries, Landon Kennedy, Noah Kirby, Madelyn Klima, Matthew Koch, Kurt Kreitzer, Jonah Laman, John Leisure, Olivia Leppla, Kylee McPheron, Zachary Milano, Denver Norman, Allison Nuesmeyer, Hayley Nuesmeyer, Randall Oen, Jasmine Ray, Kaleb Ridenour, Shane Rohrbach, Zachary Schlenker, Alexis Shaner, Owen Simonson, Andrew Stern, Katelynn Stevenson, Brianna Wireman.

Waynesfield-Goshen: Jakob Augsburger, Emily Blanchfield, Kyle Greiwe, Joshua Kirchner, Dustin Plummer, Gauge Rumer, Adreanna Slone.

Post navigation