Pandora Gilboa schools


First Posted: 2/3/2015

Grade 5

A: Victoria Duling, Grant Farthing, Lacie Fenstermaker, Taelor Miller, Lillie Nofziger, Avery Zuercher.

A/B: Caden Beckman, Trinity Hardy, Eli Huffman, Will Huffman, Jaden Kohli, James Kreiling, Dillan Krohn, Evan Long, Makenzie Luttfring, Korbin Matson, Samuel Norton, Lena Salazar, Erin Shartell, Bella Sibold, Joel Stall, Seth Tadena, Nicholas Walker, Maxwell Wilson.

Merit: Carson Altman, Alexa Frederick, Breckin Grothause, Hunter Kistler.

Grade 6

A: Abigail Hagan, Alexandra Neuenschwander, Taylor Schwab, Jacob Suter.

A/B: Alexis Augsburger, Isabella Basinger, Makayla Kinsinger, Caitlyn Maag, Andrew Meyer, Bryan Pugh, Evelyn Russell, Regan Russell, Silas Schmenk, Michelle Velasquez.

Merit: Bryce Basinger, Samuel Burkholder, Madison Hovest, Reid Liechty, Alexis McCoy, Charles Ritchey, Veronica Sroufe, Blake Steiner.

Grade 7

A: Cariana Carrillo, Becca Luttfring, Austin Miller, Kaleb Sherer, Sophia Smucker, Isaac Stall.

A/B: Molly Baumgartner, Lauren Beechboard, Mikayla Bockrath, Paige Farthing, Isaac Hilty.

Merit: Ciera Altman, Walker Macke, Emma Schultz, Sophia Shaneyfelt.

Grade 8

A: Ellie Alexander, Brooke Meyer, Jackson Ridge, Olivia Schulte, Peyton Traxler.

A/B: Alaina Basinger, Taylor Deleruyelle, Zebulon George, Gage Hovest, Riley Larcom, Kieren Matson, Kaileigh Morris, Nicholas Norton, Macy Rieman, Sarah Schutz.

Merit: Katherine Boisvert, Addilyn Diller, Ethan Frankart, Samantha Inbody, Brennen Morman, Paiton Oliger.

Grade 9

A: Amelia Arthur, Sabina Blentic, Makenna Diller, Joseph Luttfring, Alexa Schulte, Cole Schwab.

A/B: Abigail Auchmuty, Courtney Benroth, Andrew Buess, Keri Burkhart, Lea Caumont, Paige Fenstermaker, Chase Huffman, Ryan Lee, Cooper McCullough, Grant Murphy, Lucas Neuenschwander, Emma Nielsen, Carina Oekermann, Emmi Oras, Adam Schwab, Jeremiah Torres, Lennart Vater, Catherine Walker, Joshua Wauters.

Grade 10

A: Korri Basinger, Sarah Baumgartner, Sarah Beechboard, Catherine Doseck, Erin Goedde, Jordan Guthrie, Jordan Hopkins, Hunter Larcom, Kristen Mullins, Gunner Stall, Zane Traxler, Kyle Verhoff.

A/B: Kelsey Basinger, Madison Bockrath, Chloe Carr, Presley Hovest, Toria Hovest, Darian Kreuzberg, Logan Ladden, Wade McCullough, Jordan Meyer, Thomas Schulte, Kalista Thain, Jason Walther.

Grade 11

A: Cole Alexander, Hannah Brooks, Karissa Dorn, Audrey Farthing, Hunter Hovest, Brooke Kuhlman, Jenaleigh Ridge, Kayla Rieman, Andrew Von Stein.

A/B: Josiah Basinger, Matthew Buess, Heidi Dena Cherry, Destini Fenbert, Matthew Goedde, Shana Hovest, Lydia Lugibihl, Serena Maag, Lindsay Macke, Joshua Moore, Mikaylie Morman.

Grade 12

A: Kaitlyn Conine, Christopher Doseck, Colin Fenstermaker, Breana Hovest, Jacob Miller, Carolyn Morris, Olivia Velasquez, Shea Watkins, Alex Weaver, Benjamin Weaver.

A/B: Alysse Augsburger, Jacob Basinger, Michaela Blank, Anthony Burkhart, Addison Diller, Makayla Diller, Zachary George, Garrett Gerdeman, Joseph Karhoff, Brianna Keeler, Levi Latham, Grant Lugibihl, Alexander Sanchez, Mackenzie Swary, Bradley Walther.

Post navigation